خط تولید مواد شوینده دست دوم | قیمت خط تولید مواد شوینده دست دوم

خط تولید مواد شوینده دست دوم
تاریخ انتشار : 16 فوریه 2022
تعداد بازدید : 104 بازدید
تعداد نظرات : بدون دیدگاه
دسته بندی : مقالات

خط مواد شوینده مثل شامپو سر و بدن، مایع ظرف شویی، مایع دست شویی، مایع جرم گیر و … جز آن قسمت از کالاهایی است که استفاده کنندگان خیلی زیادی را به خود جذب نموده است. بازار فروختن چنین محصول هایی  بیشتر مواقع گرم است و از مقدار فروختن زیادی برخوردار هستند. زیرا که این مواد لازمیت اساسی تمامی انسان‌ها است  و بی آن ادامه زندگی دشوار می گردد. به صورت عمده پس از بیرون امدن از خط تولید مواد شوینده می شود آن‌ها را به فروشگاه هایی مثل : هایپر مارکت، سوپر مارکت، هتل ها، بیمارستان ها، رستوران ها، مرکز‌های بهداشتی و… ارائه داد. تنها کفایت می کند اندکی از دانش بازاریابی اطلاعاتی کسب نمایید، تا باران پول را به سوی خود جذب نمایید.

خط تولید مواد شوینده دست دوم

 تعرفه‌های راه انداختن خط تولید مواد شوینده دست دوم

در جهان کنونی رعایت کردن بهداشت شخصی و گروهی کلام ابتدایی را در سلامتی اجتماع بیان می کند و از این رو استفاده کردن مواد شوینده به صورت قابل توجهی زیاد شده است. به صورت که الان فروشنده‌ها  و درست کنندگان نوع‌های مختلف خط تولید مواد شوینده به ازای پر درآمد ترین قشر‌های جامعه شناسایی شده و راه انداختن خط تولید مواد شوینده من جمله کسب و کارهای دارای در آمد خوب شناخته شده است.

با زیاد شدن تحریم‌های مالی بر ضرر کشور و زیاد شدن قیمت محصول‌های خارجی در بازار، در حال حاضر بیشتر اشخاص دوست دارند. از تولید‌های  درونی کشور به جای محصول هایبا قیمت گزاف  خارجی که برخی تقلبی نیز هستند، بکار ببرند. بکار بردن نوع‌های مختلف مواد شوینده سال‌ها است که در بین جامعه‌های گوناگون زیاد شده است.

 راه انداختن خط تولید مواد شوینده دست دوم

به ویژه در این بازه زمانی که ویروس خطر آفرین کرونا با رعایت نکردن  بهداشت و جلوگیری‌های بهبودی جان هزاران انسان را در یک روز از بین می برد. البته با این میزان از خواسته‌های بازار راه انداختن یک خط تولید مواد شوینده بی شک فعلی عاقلانه و صد در صد پر سود است.

 

ماشین ساز سازنده خط پرکن و بسته بندی مواد شوینده است و سازنده خط تولید نیست لطفا جهت خط تولید تماس نگیرید 

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

 چگونگی راه اندازی خط تولید مواد شوینده دست دوم

با این وضع امکان دارد پرسش کنید با موجود بودن تجهیز‌های گوناگون خط تولید مواد شوینده، لازکیت‌های بهداشتی، مواد ابتدایی مختلف و بقیه فاکتورهای دخالت کننده در تولید این مواد چطور امکان دارد هر فرد توانایی داشته باشد خط تولیدی برای خویش راه اندازی نموده و در آخر با تولید نوع‌های مختلف محصول‌های  شوینده به درآمد مناسبی دست یابد؟

در جواب به این پرسش بایستی بیان کنم، راه انداختن خط تولید مواد شوینده بر عکس بقیه خط‌های تولید به سرمایه گذاری بزرگی نیاز نیست. بلکه شما توانایی دارید،  فقط با پنجاه تا دویست میلیون و علاوه بر این در معیار صنعتی تا دو میلیارد تومان خط تولید مواد شوینده  پیشرفته‌ای را با نوع‌های مختلف تجهیزات راه اندازی نمایید و به مرور زمان با تولید نوع‌های مختلف خط مواد شوینده به درآمد دست یابید.

با دقت به خواسته بازار تولید و فروختن محصول‌های  بهداشتی کار آنچنان سختی نیست و به تعرفه‌های بسیاری در بخش بازاریابی لازمیت ندارد. بلکه شما با اندک ترین سرمایه توانایی دارید خط تولید مواد شوینده در نوع‌های مختلف را راه اندازی نموده و در تایم کوتاه به بهره‌های بزرگ برسید.

 به منظور راه اندازی خط تولید مواد شوینده چه مقدار بایستی هزینه نماییم؟

در بخش راه اندازی خط تولید مواد شوینده بایستی  چهار عامل را مورد لحاظ قرار دهید:

  •  شناسایی کامل با فرمولاسیون‌های تولید و درست کننده خط تولید مواد شوینده
  •  گرفتن مجوزهای مورد نیاز از وزارت بهداشت و محیط‌های قانونی مربوطه
  •  تامین لوازم و تجهیز‌های مورد نیاز خط تولید مواد شوینده
  •  تامین مواد ابتدایی با کیفیت و مورد تایید به وسیله  بهداشت غذا و دارو

همان گونه که بیان کردیم در راه انداختن خط تولید مواد شوینده لازمیتی به سرمایه گذاری‌های زیاد نیست. بلکه شما با سرمایه پنجاه تا دو میلیارد تومان نیز توانایی دارید  شرکت یا کارگاه تولیدی خود را راه اندازی نمایید. ولی دقت کنید  که راه انداختن خط تولید  مواد شوینده در نوع‌های مختلف توانایی دارد، از نظر انتخاب مواد ابتدایی یا تجهیز‌های مورد استفاده با یکدیگر مختلف باشد.

این به معنی این است که هزینه و تعرفه‌های مورد نیاز به منظور راه انداختن خط تولید مواد شوینده مثل : شامپو با تعرفه‌های راه انداختن خط تولید مواد شوینده  مایع ظرف شویی مختلف است. اما به طور کلی به منظور راه انداختن هر مدل خط تولید شما توانایی دارید  با اندک ترین سرمایه نیز کسب و کار خود را راه اندازی نمایید.

 هزینه وابسته به فرمولاسیون مورد نظر و مواد اولیه

چهار عامل معرفی گشته در فوق توانایی دارد  بر حسب علم و سطح تولید مورد نیاز شما تعرفه‌های گوناگونی را در راه انداختن خط تولید مواد شوینده در بر دارد. برای مثال فرمولاسیون تولید صابون مایع یا مایع دست شویی بی شک با فرمولاسیون شامپو و مایع ظرف شویی فرق دارد.  بنابراین در این بخش شما بایستی سطح علم خود را ارتقاء داده یا از کارشناس‌های مربوطه  در این قسمت یاری بخواهید.

در هر دو وضعیت به سرمایه گذاری لازم است. علاوه بر این‌ها مواد ابتدایی استفاده شده در خط تولید مواد شوینده در هر محصول فرق دارد و این اختلاف امکان دارد تعرفه‌های تولید را عوض کند. ولی دقت نمایید  که در این بخش همیشه کیفیت مواد ابتدایی بایستی در صدر جدول قرار داشته باشد.

البته در آنالیز تعرفه‌های راه انداختن خط تولید مواد شوینده عامل‌های گوناگونی دخیل هستند که هر یک بایستی به تنهایی مورد تحلیل قرار بگیرند.

 

ماشین ساز سازنده خط پرکن و بسته بندی مواد شوینده است و سازنده خط تولید نیست لطفا جهت خط تولید تماس نگیرید 

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

شناخت خط تولید مواد شوینده و روش کارکرد آن

در حال حاضر با دقت به وضعیت آب و هوایی، زیاد شدن جمعیت شهرها و به خصوص آلودگی هوا لازمیت بکار بردن ماده شوینده زیاد تر از گذشته احساس می گردد. افزون بر این با دقت به وضعیت بد بیماری کرونا و لازم بودن بکار بردن مواد شوینده و بهداشتی، ناظر زیاد شدن تولید و بکار بردن  این مدل محصول‌ها هستیم.

از این جهت راه انداختن خط تولید مواد شوینده تا اندازه بسیاری توانایی دارد.  لازمیت درونی را رفع کرده و موجب بهره آوری  برای صاحب‌های  کسب و کار و فعالیت کنندگان این بخش گردد. به منظور راه انداختن خط تولید مواد شوینده اول بایستی یک مکان سرپوشیده را فراهم کرده و بعد از آن بر حسب قوانین و ضابطه‌های اداره صنعت معدن و اداره بهداشت با رعایت کردن استانداردهای ملی ایران محصول هایی با کیفیت تولید نمود.

 تجهیز‌ها  و سیستم‌های لازم  به منظور راه انداختن خط تولید مواد شوینده دست دوم

منبع ذخیره آب همراه با پمپ استیل

به منظور صورت دادن روند تصفیه آب و صورت دادن فرمولاسیون، باید آب را داخل یک سری منبع‌ها ذخیره نمود. به این منظور به منظور نگه داشتن آب در طول شبانه روز از منبع‌های پلی اتیلن با اندازه در کم ترین حالت 1800 لیتر بکار برده می شود. افزون بر این یک پمپ استیل (ضد زنگ) روی منبع نصب گشته، تا زمان نیاز نیز به روش آتی آب را وارد خط تولید مواد شوینده کند. قبل از آن آب به وسیله میکسر با مواد ترکیب شده و عمل فرمولاسیون صورت می گیرد.

مخلوط کن استنلس استیل

مخلوط کن استنلس استیل یکی از سیستم‌های اصلی و به گفته بعضی‌ها قسمت اصلی خط تولید مواد شوینده محسوب می شود. چون که در این قسمت آب و مواد مورد لازمیت به منظور تولید ماده شوینده وارد مخلوط کن می شود. بعد از آن داخل مخلوط کن عمل فرمولاسیون صورت گرفته  و محصول پایانی تولید می گردد. با این بیان می شود گفت در صورت خراب گشتن یا استفاده نکردن  از این سیستم، خط تولید مواد شوینده مورد اختلال قرار می گیرد و از فعالیت می افتد.

سیستم پر کن نیمه خودکار و کاملا خودکار و پمپ غلظت گرفتگی

در روند پایانی خط تولید مواد شوینده، محصول حاصل شده توسط  یک پمپ غلظت گرفتگی (به علت این که مواد شوینده با غلظت هستند) از مخلوط کن بیرون شده و داخل ظرف‌های ویژه به خود ریخته می گردد. دقت نمایید که سیستم‌های پر کن مایعات غلیط در دو مدل پر کن مایعات نیمه خودکار و پر کن مایعات کاملا خودکار موجود است.

به این صورت بر حسب مدل، مقدار بکار بردن و هزینه توانایی دارید  یکی از این دو نوع پرکن مایعات را انتخاب نمایید. افزون بر این پمپ‌های غلظت گیر  با دقت به مدل ماده شوینده و غلیظی آن، در نوع‌های مختلف با توانایی‌های گوناگون طراحی و تولید می گردند. به صورت مثال توانایی و مدل پمپ غلظت گیر  مورد کاربرد در خط تولید مواد شوینده مثل : مایع ظرف شویی با پمپ مورد استفاده در خط تولید لکه بر و جرم گیرها فرق دارد.

 

ماشین ساز سازنده خط پرکن و بسته بندی مواد شوینده است و سازنده خط تولید نیست لطفا جهت خط تولید تماس نگیرید 

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

 تجهیز‌ات آزمایشگاهی

یکی دیگر از لازمیت‌ها و لوازم مورد استفاده در خط تولید مواد شوینده دست دوم، تجهیز‌های آزمایشگاهی است. چون که بعد از تولید مواد شوینده، برای  اطلاع از کیفیت و عملکرد محصول حاصل شده، بایستی آن‌ها را در وضعیت مناسب آزمایشگاهی بررسی و مورد تحلیل قرار داد. به روش دیگر می شود بیان کرد، بر حسب نتیجه‌های حاصل شده از آزمایش ها، استانداردهای مورد نیاز به محصول تولیدی داده می شود.

سخن پایانی

به صورت عمده به منظور تولید مواد شوینده به یک خط تولید مواد شوینده دست دوم یا نو  تشکیل شده از یک سری سیستم‌ها و تجهیز‌ها لازم داریم. چون که این محصول‌ها با سلامتی اشخاص و مکان زندگیشان ارتباط بی واسطه دارند. به همین علت بایستی  در عالی ترین شرایط و به وسیله تجهیز یافته ترین دستگاه‌ها تولید گردند.

نیاز به مشاوره دارید؟
نظرات کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *