خط تولید مواد شوینده صنعتی | سفارش خط تولید مواد شوینده صنعتی

دستگاه پرکن مایعات غلیظ اتوماتیک
تاریخ انتشار : 17 فوریه 2022
تعداد بازدید : 17 بازدید
تعداد نظرات : بدون دیدگاه
دسته بندی : مقالات

یک کمپانی امکان دارد در معیار های و انواع متنوعی راه اندازی گردد. بیش تر تولیدی های بزرگ در اول از معیار های ریز و به اندازه کار خود را آغاز می نمایند. اما بعد از گذشت تایمی مقدار تقاضا های مشتری های محصول به اندازه ای افزایش میابد که خط های ریز  و به اندازه توانایی در برطرف نمودن لازمیت بازار نیستند. به منظور زیاد کردن بهره مندی خط تولید مواد شوینده صنعتی، تولیدی مورد نظر خط تولید کاملا خودکار را توصیه می نماید که در اندازه های تولید زیاد حاوی توجه تولید خیلی زیاد است که بر خلاف مورد های دیگر اندک ترین لازمیتس را به نیروی فعالیت انسانی دارد.

قیمت خط تولید مواد شوینده خانگی

روش فعالیت در تولیدی مواد شوینده صنعتی

در زیر  به روش  فعالیت در تولیدی مواد شوینده صنعتی خواهیم پرداخت  و  در باره کارکرد هر دستگاه مواردی را بیان خواهیم نمود:

سیستم یونیزه کردن آب

در خط  تولید مواد شوینده صنعتی اول  توسط سیستم یونیزه کردن آب، تی دی اس  آب کم می شود. به صورت اصطلاحی آب از آب دشوار به آب معمول مبدل می گردد. آب با تی دی اس اندک تر  از ۴۰ پی پی ام  خوب  به منظور تولید مواد شوینده صنعتی است.  آب معمول درست شده در منبعی چند لایه به دور از روشنایی خورشید و گرد و غبار ذخیره شده و محافظت کرده می شود.

ماشین ساز سازنده خط پرکن و بسته بندی مواد شوینده است و سازنده خط تولید نیست لطفا جهت خط تولید تماس نگیرید 

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

سه عدد مخلوط کن استنلس استیل ویژه تولید مواد شوینده صنعتی

در روند  دوم بایستی مخلوط کن را با آب یونیزه شده آب گیری نموده و بعد از آن  فرمولاسیون مایع مواد شوینده صنعتی مورد نیاز  ( به صورت  مثل : فرمول مایع ظرف شویی, دست شویی یا شامپوی سر و غیره ) را در آن صورت دهیم.

حال پرسش  پیش آمده این است که‌ به‌ چه صورت  مخلوط کن را با دقت  به این که هر فرمول مقدار به خصوصی  آب لازم  است  را با توجه  زیاد  آبگیری نماییم؟

برای این منظور میزان آب مورد لازم  به منظور صورت دادن فرمولاسیون مورد لحاظ  را به طور عدد به سیستم منظم کننده مقدار آب (دلفین) قرار دهید.

تا این سیستم  به پمپ سانتریفیوژی استیل دستور بدهد.

آب مورد لازم را  به منظور صورت دادن فرمول را با پمپ از منبع  چند لایه ذخیره ساختن آب یونیزه شده (که در روند یک به آن اشاره گشت ) به مخلوط کن مواد شوینده صنعتی انتقال دهد. به صورت مثل به منظور درست کردن فرمول مایع ظرف شویی اگر لازم  به وارد نمودن  ۱۸۷۷ لیتر آب به درون مخلوط کن باشد.

کافی است در نمایان گر منظم کننده میزان آب دلفین عدد۱۸۷۷  لیتر را قرار دهیم و سیستم را  شروع کنیم، تا ۱۸۷۷ لیتر آب را به درون  میکسر قرار داده و بعد از آن  عبور و مرور آب را با دقیق بودن یک صدم لیتر قطع نماید.

منظم نمودن خودکار برای قوطي های گوناگون

پر کن F14  چهاردهمین  نوع از پر کن های درست شده کمپانی  مورد نظر است که طی سال ها عوض شدن  و تصحیح کارکرد موفق گشته طیف گسترده ای از قوطی های مواد شوینده صنعتی را با سرعت و توجه  خیلی زیاد  پر نماید.

این پر کن ویژه تزریق نوع های مختلف قوطی مواد شوینده صنعتی غیر کلری ( مایع ظرف شویی ، مایع دست شویی ، شامپوی سر ، شیشه شور و… ) درست شده است.

از مشخصه هایی که این سیستم  رو از هم نوع های خود متمایز می نماید.  قدرت تزریق هر مدل قوطی مواد شوینده صنعتی با هر تصویری و بدون لازم بودن به گلویی است.

چگونگی تنظیم شکل قوطی مورد نیاز

علاوه بر این ها منظم نمودن آن بر حسب شکل قوطی های مورد نیاز به معنی این که شما  توانایی دارید با قرار دادن عکس قوطی های گوناگون به سیستم و یک بار منظم کردن آن ها بر روی آن قوطی ها به سرعت و تنها با انتخاب تصویر قوطی در حافظه سیستم،  منظم نمودن سیستم را طبق آن قوطی به روش خودکار صورت دهید.

از دیگر ویژگی های این پر کن می شود به قدرت پر نمودن مایع با غلظت ( ویسکوز زیاد ) و هم رقیق پذیر ( ویسکوز کم ) اشاره نمود و کیفیت درست کردن زیاد آن به صورتی که همه ی  صفحه های استنلس استیل سیستم برش لیزر گشته است.

همه ی قطعات از شاسی و بدنه و اتصال ها حتی پیچ و مهره ها استنلس استیل ۳۰۴L تایوان است و آخر دستگاه عیب یاب خودکار در این سیستم موجب می شود، تا در صورت رخ دادن عیب سریع پیامی بر روی نمایان گر و موبایل اپراتور فرستاده شود و عیب پیش آمده را اعلان نماید تا در اندک ترین تایم به برطرف کردن آن فعالیت شود.

 

ماشین ساز سازنده خط پرکن و بسته بندی مواد شوینده است و سازنده خط تولید نیست لطفا جهت خط تولید تماس نگیرید 

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

درباره دستگاه فکتوری ریست

یکی دیگر از ویژگی های سیستم پر کن مایعات ، دستگاه  factory reset  است. در حالتی  که منظم نمودن سیستم  با بکار بردن  غلط اپراتور و… بهم ریخته شود.  تنها  با ۶ ثانیه نگه داشتن این دکمه سیستم به تنظیمات کارخانه ( به معنی این که به عالی ترین تنظیماتی که بر روی قوطی در کارخانه صورت گرفته بازگشت می کند.)

اینورتر :

به منظور کم نمودن  استفاده  برق و منظم نمودن و زیاد کردن طول عمر الکترو موتور ها )

فکتوری ریست:

در رو بهم ریخته شدن در منظم بودن سیستم با نگه داری این دکمه به تایم ۶ ثانیه سیستم به منظم نمودن استاندارد کارخانه بازگشت می کند.

بسته بندی پایانی کالا :

در پایان قوطی ها را یا در جعبه (کارتن) و یا با پلاستیک و به یاری شیرینگ پک بسته بندی می نماییم. مزیت ها و عیب های هر یک از بسته بندی ها را به گونه زیر بیان  می کنیم:

بسته بندی در جعبه:

بعد از تاریخ و قیمت گذاشتن، قوطی های مواد شوینده صنعتی را در جعبه های آماده گذاشته و عرضه بازار می نمایند.

مزیت ها :

کیفیت کارتن حاوی قوی بودن زیادی است و می شود محصول های شوینده را در میزان زیاد  بر روی هم انبار نمود.

عیب ها :

قیمت بسته بندی جعبه  خیلی زیاد است و ۱۰ برابر قیمت بسته بندی توسط شیرینگ پک کامل می شود.

جعبه در باربری تحت باران یا در انبارهای با رطوبت, رطوبت به خود جذب می نماید و فاسد می گردد.

بسته بندی شیرینگ پک:

بعد  از تاریخ و قیمت گذاشتن، قوطی های مواد شوینده صنعتی وارد سیستم شیرینگ پک گشته و به یاری پلاستیک قوی بسته بندی می گردند.

 عامل های مهم  به منظور  راه انداختن  خط توليد مواد شوينده صنعتی خودکار :

فرمولاسيون و مفهوم های ابتدایی درست کردن آن

درست کردن مواد ابتدایی خوب كه در درون كشور وجود داشته باشد.

درست کردن سیستم ها و تجهیز های خوب  به منظور خط  توليد تمام خودکار يا نيمه خودکار بر حسب بودجه مورد نیاز توليد كننده

گرفتن مجوز ها و به دست گرفتن كيفيت خوب كه مطابق  با استاندارد هاي ملی كشور قرار داشته باشد.

 

ماشین ساز سازنده خط پرکن و بسته بندی مواد شوینده است و سازنده خط تولید نیست لطفا جهت خط تولید تماس نگیرید 

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

بسته بندی با سیستم شیرینگ پک تماما خودکار :

حاوی  پی ال سی و صفحه نمایان PLC( ویژگی برنامه ریختن کامپیوتری و کنترل )

بدون لازمیت به تماس دست نیروی کارگر :

در این نوع از شیرینگ پک، قوطی های مواد شوینده صنعتی از روی نوار نقاله بی واسطه وارد شیرینگ پک می گردند و سیستم خود قوطی ها را در ردیف های مشخص شده در مانیتور پی ال سی مرتب شده و بدون کافی بودن بسته بندی می نماید.

حاوی جک های خودکار به منظور صورت دادن همه ی  امور شیرینگ

حاوی  قدرت بسته بندی ۲۰۰۰قوطی در ساعت

حاوی  ۲عدد موتور سرو

سخن پایانی

الان  توليد و راه انداختن  مواد شوينده صنعتی يکي از كسب و كارهاي جذب کننده در بین درست كنندگان است. به روشی كه در اين صنعت به علت عضو جدا نشدنی مواد شوينده صنعتی از سبد كالاي خانواده ، سرمايه قرار دادن روي اين محصول ها كه اکثرا مورد لازم خريدار است.

خیلی بهره مند بوده است و به علت  زیاد بودن قيمت دلار و تحريم ها الان  بیشتر خريدار ها تشویق  به جهت  بکار بردن توليد درونی كه موجب م شدن هزينه هاي خانوار است، میل پيدا نموده اند.

 

نیاز به مشاوره دارید؟
نظرات کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *