خط تولید مواد شوینده خانگی | خرید خط تولید مواد شوینده خانگی | قیمت خط تولید مواد شوینده خانگی

خط تولید مواد شوینده خانگی
تاریخ انتشار : 06 ژانویه 2022
تعداد بازدید : 38 بازدید
تعداد نظرات : بدون دیدگاه
دسته بندی : مقالات

جهان امروز به وجود شوینده ها به ویژه در این ایام کرونا بسیار نیازمند است و نمی توان دنیای کنونی را بدون شوینده ها تصور کرد. چرا که اگر شوینده ها نبودن شاید پس از سونامی کرونا میلیون ها نفر در همان ماه های آغازین جان خود را از دست می دادند. این مواد در جهان کنونی ما از رخ دادن یک فاجعه بشری جلوگیری کردند. شوینده‌ های خانگی به شکل مایع در حال به دست آوردن سهم بازار بیشتری نسبت به مواد شوینده پودری و صابون ‌ها هستند. علت اصلی این مسئله، راحتی استفاده و تنوع فوق العاده در فرمول آن ها است. به همین دلیل، سرمایه‌ گذاری در تخط تولید مواد شوینده خانگی می ‌تواند یکی از پر رونق‌ ترین راه‌ اندازی‌ های تجاری باشد. شرکت ما طرح  های کاملی را برای کارخانه های مدرن تولید مواد شوینده خانگی ارائه می دهد.

بسته خدمات ما شامل طراحی ، نصب، انتقال فناوری، آموزش کارکنان و تامین مواد اولیه به همراه پشتیبانی فنی مادام العمر است.

خط تولید مواد شوینده خانگی

ماشین ساز سازنده خط پرکن و بسته بندی مواد شوینده است و سازنده خط تولید نیست لطفا جهت خط تولید تماس نگیرید 

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان درباره ی مقاله ی خط تولید مواد شوینده خانگی با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

مواد شوینده خانگی چیست؟

شوینده‌ های خانگی یک اصطلاح است که شامل انواع مختلفی از محصولات پاک‌ کننده در اشکال مایع است. این محصولات پاک کننده شامل مایعات مواد شوینده ، ظرف شویی ، مایع دستشویی ، نرم کننده ها، شیشه پاک کن ها و غیره می شوند.

خط تولید مواد شوینده خانگی چگونه است؟

تولید این مواد می تواند دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک باشد. یک خط تولید مواد شوینده خانگی می تواند به سادگی یک کارگاه خانوادگی باشد که فقط به یک طبل، یک دستگاه آشغال، یک اسکوپ و یک قیف مجهز باشد. در سطح بالاتر نیز می تواند به اندازه یک کارخانه مدرن با طراحی خوب و مجهز به ده ها امکانات و تجهیزات پیچیده باشد که میلیاردها تومان ارزش داشته باشد.

تهیه و خرید خط تولید مواد شوینده خانگی

اگر چه میزان تولید مواد شوینده خانگی می تواند بسیار پایین باشد اما دستیابی به بهره وری بالا از محصولات تجاری قابل فروش با کیفیت خوب، یک کار چالش برانگیز است. این کار، نیاز به مواد با کیفیت، دستور العمل های مبتنی بر علم، یک خط تولید با طراحی خوب و یک گردش کار با مدیریت ماهرانه دارد. طرح های شرکت ما تمام این چهار عنصر را به منظور کمک به مشتریان خود برای دستیابی به سطوح لازم برای بهره وری بالای محصولات با کیفیت را داراست.

تیم متخصص شرکت ما دانش و تخصص فراوانی که در زمینه تولید مواد شوینده خانگی تجاری کسب کرده است. در ارتباط با طرح های شرکت ما باید بگویم که  ما طرح های مختلف و کاملاً سفارشی ‌سازی شده منطبق بر نیاز مشتری جهت به حداکثر رساندن تولید، از ایده اولیه ساخت تجهیزات تولیدی شما تا مرحله تولید موفق محصولات شما را ارائه می دهیم.

مزیت خرید خط تولید مواد شوینده خانگی از ماشین ساز

خط تولیدی که از شرکت ما سفارش می دهید به طور صد درصدی برای مطابقت با نیاز های خاص شما در هر جنبه از جمله بودجه سرمایه گذاری، ظرفیت خروجی، میزان تولید، رعایت مقررات بهداشتی و ایمنی و بسیاری موارد دیگر سفارشی شده است.
خط تولید های ساخته شده توسط شرکت ما انعطاف پذیری و تطبیق پذیری عالی با نیازهای شما دارند. یک خط تولید می تواند مواد شوینده مختلف را از ساعتی 1000 لیتر در ساعت تا 50000 لیتر در ساعت تولید کند.

خط تولید مواد شوینده خانگی دارای یک سیستم مدیریت دستور العمل هوشمند است که تضمین می کند فرمول و دوز یکسانی را به طور دقیق و مکرر در هر ظرف تولید می کند. این قابلیت در این دستگاه ها، کیفیت، ثبات و راندمان تولید بالا را تضمین می کند.
خط تولید مواد شوینده خانگی ساخته شده توسط شرکت ما نه تنها مجهز به تکنولوژی روز است بلکه از با کیفیت ترین مواد و قطعات ساخته شده است. برای اطمینان از دوام و طول عمر، اکثر مواد و اجزای سازنده آن از برند های معروف تهیه می شوند. همچنین این خط تولید مواد شوینده خانگی مدولار است و به گونه ای طراحی شده است که با برنامه های توسعه آینده سازگار باشد.

طرح های شرکت ما در این زمینه، چیزی فراتر از ساخت یک کارخانه مدرن خط تولید مواد شوینده خانگی است.

طرح های ما شامل:

  1. عرضه رقابتی لیست کاملی از مدل های خط تولید مواد شوینده  خانگی
  2. ارائه انواع دستور العمل های خط تولید مواد شوینده خانگی مبتنی بر علم و بازار
  3. کارخانه های مدرن خط تولید مواد شوینده خانگی ساخته شده توسط شرکت ما در واقع نمایشی کاربردی از تخصص هستند. پس در خرید خود تعلل نکنید و با متخصص ما ارتباط برقرار کنید.

ماشین ساز سازنده خط پرکن و بسته بندی مواد شوینده است و سازنده خط تولید نیست لطفا جهت خط تولید تماس نگیرید 

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان درباره خط تولید مواد شوینده خانگی با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

 

چیدمان کارخانه و فرآیند خط تولید مواد شوینده خانگی

چیدمان کارخانه و مراحلی که در خط تولید مواد شوینده خانگی طی می شود یه شرح زیر هستند:

۱. تهیه مواد خام، ذخیره سازی و پیش پردازش

مواد شوینده خانگی به دو صورت خشک و مایع وجود دارد و می توان آن ها را در محل خریداری یا تهیه کرد. در واقع مواد خشک، معمولاً به صورت پودر، در کیسه‌ هایی بسته ‌بندی می ‌شوند. مواد مایع مانند سورفکتانت ها و آب در تانکر ها یا درام هایی ذخیره می شوند که معمولاً توسط لوله  هایی با مخلوط کن همگن به هم متصل می شوند. آب که جزء اصلی فرمول های شوینده مایع است، در محل از آب لوله کشی یا آب چاه به دست می آید.

۲. دوز مواد خام

مواد مایع و مواد خشک از قبل حل شدن اندازه گیری شده و طبق دستور طراحی شده و ترتیب از پیش تعیین شده در مخلوط کن همگن قرار می گیرند. دوز توسط یک سیستم توزین ادغام شده در مخلوط کن همگن اندازه گیری می شود و توسط یک سیستم PLC  نظارت می شود. سیستم PLC یکپارچه نیز ترتیب تغذیه مواد را کنترل می کند.

۳. ترکیب کردن مواد

واکنش های شیمیایی و ترکیب فیزیکی در یک راکتور همزن انجام می ‌شود که به آن میکسر همگن نیز می‌ گویند. واکنش شیمیایی در بیشتر موارد به واکنش خنثی سازی بین LABSA  و سود سوز آور از پیش حل شده اشاره دارد. ترکیبات فیزیکی نیز توسط همزن های چند پروانه ای انجام می شود که توسط سیستم PLC   کنترل می شود. ترکیب مواد اولیه  90-120 دقیقه طول می کشد تا به مواد شوینده کاملا مخلوط، همگن و پایدار دست یابید. در مرحله نهایی، غلیظ کننده ‌ها و تنظیم‌ کننده‌ های pH اضافه می ‌شوند تا فرمول کامل شود و به ویسکوزیته و مقدار pH  مورد نظر برسبد.

۴. ذخیره سازی متوسط ​​و ته نشینی

مواد شوینده نهایی کاملاً مخلوط شده به تانکر های ذخیره سازی متوسط ​​پمپ می شود و در آن جا محصول به مدت 5-12 ساعت باقی می ماند. در طی آن مدت، حباب ‌های هوا و کف موجود در محصول حذف می‌ شوند تا در فرآیند بطری ‌سازی بعدی دقت شود. علاوه بر این، تانکر های ذخیره‌ سازی میانی فرآیند تولید را از بخش همزن به بخش بسته بندی، دربندی، برچسب‌ گذاری و بسته ‌بندی نهایی متصل می‌ کنند.

۵. بسته بندی و دربندی

پس از ته نشینی، ماده شوینده نهایی برای بطری کردن به دستگاه پر کن منتقل می شود و به دنبال آن یک دستگاه دربندی برای بستن درپوش ها روی بطری های پر شده قرار می گیرد. فرآیند بسته بندی و در بندی می تواند دستی، نیمه خودکار و خودکار باشد. در خط اتوماتیک، دستگاه بطری ‌سازی و دستگاه دربندی بهتر است از دستگاه هایی که این دو دستگاه را در یک دستگاه ادغام کرده اند، استفاده کنید چرا که در فضای کمتری را اشغال خواهند کرد.

۶. برچسب گذاری و کد گذاری (اختیاری)

به منظور برند سازی، بازاریابی و انطباق با مقررات، یک شوینده باید دارای برچسب های قابل تشخیص و زیبا همراه با کد های زمان ساخت و انقضا باشد. در برخی موارد از دستگاه لیبل‌ زنی برای چسباندن برچسب ‌ها بر روی بطری ‌های پر شده استفاده می ‌شود. از طرف دیگر، برچسب زدن را می توان در کارخانه سازنده بطری انجام داد، به این معنی که بطری ها قبل از انتقال به خط پر کن مواد شوینده، از قبل برچسب گذاری شده باشند.

۷. بسته بندی نهایی محصول

مواد شوینده مایع پس از این که درون بطری قرار داده شده، دربندی آن انجام شده و برچسب زنی آن تمام شده در نهایت توسط تسمه نقاله به درون کارتن برای بسته بندی نهایی منتقل می شوند.

کلام آخر در مقاله

چنان چه قصد راه اندازی یک کارخانه مدرن و خط تولید مواد شوینده خانگی را دارید، شرکت ما می تواند در تمامی این مراحل شما را ساپورت کرده و همراه شما باشد تا کاری بی نقض را روانه ی بازار کنید و باعث اعتبار برند خود شوید. برای این کار کافی است با متخصصین ما در ارتباط باشید.

 

ماشین ساز سازنده خط پرکن و بسته بندی مواد شوینده است و سازنده خط تولید نیست لطفا جهت خط تولید تماس نگیرید 

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان درباره ی مقاله ی خط تولید مواد شوینده خانگی با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

نیاز به مشاوره دارید؟
نظرات کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *