خرید دستگاه نوار پی‌وی‌سی | فروش دستگاه نوار پی وی سی در ماشین ساز

خرید دستگاه نوار پی‌وی‌سی
تاریخ انتشار : 07 دسامبر 2021
تعداد بازدید : 19 بازدید
تعداد نظرات : بدون دیدگاه
دسته بندی : مقالات

خرید دستگاه نوار پی‌وی‌سی با بهترین کیفیت

دستگاه نوار پی‌وی‌سی دست‌دوم در سراسر ایران به‌صورت نواری چیده شده‌اند توسعه‌یافته و تا هزاران مایل از باند فرود را برای محصولات، مواد و کالاها می‌افزایند تا هر روز در سراسر جهان جریان داشته باشند. باتوجه‌به کاربرد زیاد دستگاه نوار پی‌وی‌سی در صنعت‌های گوناگون، و تعداد بسیار زیادی از این نوع دستگاه که درگذشته استفاده شده‌اند، بدون شک تعدادی سیستم یدکی و مستعمل وجود دارد که از طریق فروشنده ما فروخته می‌شود. اگر در مورد خرید دستگاه نوار پی‌وی‌سی دست‌دوم مردد هستید، این مقاله را بخوانید تا از دستگاهی که انتخاب خواهید کرد آگاه شوید.

به شما خواهیم گفت که چرا دستگاه نوار پی‌وی‌سی دست‌دوم را خریداری کنید.

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

مزیت خرید دستگاه نوار پی‌وی‌سی از ماشین ساز چیست؟

قیمت کمتر دستگاه نوار پی‌وی‌سی

بدون شک دلیل اصلی خرید هر چیزی که استفاده می‌شود این است که خریدار انتظار قیمت پایین‌تری دارد و دستگاه نوار پی‌وی‌سی نیز از این قاعده مستثنی نیست. در واقع، با تماس با مشاورین گروه صنعتی ما خواهید دید، چندین گزینه دست‌دوم برای کسب‌وکار شما موجود است که به طور قابل‌توجهی ارزان‌تر از مدل‌های جدیدتر هستند. اگر از آن دسته صنایع هستید که تلاش می‌کنند با مدیرت اقتصادی و مراقبت از میزان سرمایه‌گذاری خود برای شروع سرمایه اولیه خود را کمتر از دست دهند، پس یک دستگاه نوار پی‌وی‌سی دست‌دوم می‌تواند با قیمت مناسبی به شما کمک کند تا سرمایه شما بهتر مدیریت بشود.

خرید دستگاه نوار پی‌وی‌سی

قابل‌اعتماد بودن گروه ماشین ساز

درعین‌حال، برای دستگاه نوار پی‌وی‌سی دست‌دوم به‌عنوان یک دستگاه مهم در صنعت، نکته‌ای وجود دارد که می‌توان این‌گونه شرح داد که

معمولاً خرید لوازم دست‌دوم در بازار لوازم مصرفی اغلب می‌تواند نتیجه فاجعه باری باشد. مثلاً عمر باتری گوشی‌های هوشمند یا مکانیسم کالاهای دیجیتال ساده می‌تواند به‌سرعت در طول زمان بدتر شود. اما این مورد در مورد تکنولوژی دستگاه نوار پی‌وی‌سی صحیح نیست. مزیت این محصولات این است که بادوام هستند و آسیب‌پذیری آنها بسیار دشوار است. به عبارتی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که سال‌ها در برابر فعالیت مداوم در شرایط کارخانه مقاومت کنند. به‌این‌ترتیب، دستگاه نوار پی‌وی‌سی دست‌دوم از نظر قابل‌اطمینان بودن هیچ مشکلی برای شما ایجاد نمی‌کند.

تیم ماشین ساز

بنابراین، اگر تصمیم به خرید یک دستگاه نوار پی‌وی‌سی دست‌دوم از ما دارید، از مزایای مشاوره‌ای تیم ما برای کمک به نصب و انتخاب دستگاه نوار پی‌وی‌سی خود بهره‌مند خواهید شد و به نحوه نگهداری آن برای استفاده حداکثری از یک محصول ارزان‌تر توجه خواهید کرد.

اگر نگران مشکلات قطعاتی در عملکرد دستگاه نوار پی‌وی‌سی دست‌دوم هستید، حسن‌نیت و تخصص ما را در اختیار دارید. ما به شما کمک می‌کنیم تا بهترین عملکرد را از تمام ماشین‌آلات صنعتی برخوردار باشید.

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

محاسبه هزینه برای خرید دستگاه نوار پی‌وی‌سی

تهیه کردن دستگاه نوار پی‌وی‌سی جدید هزینهٔ زیادی را به شرکت‌ها تحمیل می‌کند اما دستگاه نوار پی‌وی‌سی دست‌دوم به طور قابل‌توجهی ارزان‌تر از دستگاه نوار پی‌وی‌سی جدید است، می‌تواند در یک یا دو ماه اول کارکرد خود حتی بیشتر از دستگاه نو به شما کمک کند. سعی کنید محاسبات مالی را انجام دهید، مطمئن شوید که سرمایه‌گذاری خود را در برابر زمان و صرفه‌جویی در کار و حجمی که احتمالاً تولید شما افزایش می‌یابد، جبران می‌کنید.

این یک راه مطمئن برای متقاعدکردن خودتان است که می‌توانید سرمایه‌گذاری در راه کسب‌وکار و خط تولید خود را برای سال‌های آینده بسیار کارآمدتر کنید.

ویژگی‌های دستگاه نوار پی‌وی‌سی دست‌دوم

 •     استحکام بالا
 •     مقاومت در برابر تنش مکانیکی حتی در ضخامت کم
 •     مقاومت در برابر روغن‌ها، چربی‌ها، آب، مواد شیمیایی
 •     شاخص‌های مختلف سختی (برای نیازهای خاص قابل انتخاب است)
 •     محدوده دمای عملیاتی – از -10 تا + 90 درجه سانتیگراد
 •     خاصیت غیر قابل حریق بودن تجهیزات

 

علاوه بر این (در صورت نیاز صنایع) نوارهای ساخته شده از PVC می‌توانند ویژگی‌های خاصی داشته باشند:

 

 • استانداردسازی سطح آن در تماس مستقیم با غذا
 • سطح کار و آنتی استاتیک
 • مناسب برای چگالی مواد بالا (مقاومت در برابر سایش بالا)
 • مقاومت در برابر روغن و چربی
 • محدوده دمای عملیاتی – از -40 تا + 110 درجه سانتیگراد
 • قابلیت تحمل وزن
 • بدون ترک بر روی سطح (از رشد باکتری‌ها پشتیبانی نمی‌کند)
 • نداشتن بوی نامطلوب
 • شکل‌پذیری – مناسب برای تسمه‌های نازک که برای استفاده با شفت‌های با قطر کوچک طراحی شده‌اند.

 

ساختار نوار استاندارد

 

تسمه‌های نقاله مدرن بارهای بسیار سنگینی را تجربه می‌کنند، بنابراین آنها همیشه ساختاری چندلایه دارند که در آن هر لایه با درنظرگرفتن کاربرد موردنظر انتخاب می‌شود. ساختار انتخاب شده، و همچنین مواد، بر فرایند ساخت تأثیر می‌گذارد و بنابراین ارزش کاربردی قابل‌توجهی در صنعت دارد.

 

تولید و نحوه ساخت دستگاه نوار پی‌وی‌سی

ساده‌ترین مدل‌ها فقط از 3 لایه تشکیل شده‌اند:

پوشش بالایی (کار) نوار از پی‌وی‌سی ساخته شده و محصولات حمل شده در تماس مستقیم با آن هستند. بسته به نوع مواد حمل شده، پوشش کار می‌تواند صاف یا ساختاری باشد. در حالت دوم، الگوی بر اساس وظایف اصلی انجام شده توسط بخش نقاله انتخاب می‌شود. به‌عنوان‌مثال، یک الگو می‌تواند چسبندگی سطح به محصولات را افزایش یا کاهش دهد یا رطوبت اضافی را حذف کند.

قاب دستگاه از مواد بافته شده ساخته شده است. معمولاً از جنس پارچه است و می‌تواند طبیعی یا مصنوعی باشد. الیاف مصنوعی نیز از PU (برای دوام و انعطاف بیشتر) یا PVC (برای ارزانتر بودن) ساخته می شوند.

پوشش پایین (سطح محرک) یک‌لایه در تماس با غلتک‌های نوار نقاله است.

سطح جانبی علاوه بر این می‌تواند توسط مهره‌ای محافظت شود که از سایش، لایه‌برداری و کرک شدن پارچه پایه جلوگیری می‌کند.

بااین‌حال، چنین ساختاری به‌ندرت مورداستفاده قرار می‌گیرد، زیرا تحت بارهای سنگین‌تر، تسمه به‌سرعت کشیده می‌شود که منجر به لغزش روی غلتک‌ها و سایش سریع دیواره‌های جانبی می‌شود. بیشتر اوقات، در تولید نوارهای PVC، لایه‌ها یا عناصر تقویت‌کننده اضافی در ساختار خاصی گنجانده شده است. طناب ساخته شده از مواد مصنوعی که از کشش طولی کمربند جلوگیری می‌کند.

تقویت عرضی

همچنین هنگام حمل محصولات بزرگ یا نصب شیب‌دار بخش نقاله می‌توان پروفیل‌های عرضی را روی سطح کار نصب کرد و اضلاع مستقیم یا موجدار طولی را در امتداد خط نصب کرد تا مانع از غلتیدن محصولات از خط نقاله می‌شود.

تسمه‌های PVC و PU طبق یک طرح استاندارد تولید می‌شوند که شامل چندین مرحله است:

انتخاب مواد (لایه) مناسب. آنها توسط تولیدکنندگان به‌صورت رول تولید می‌شوند، بنابراین با بازشدن تدریجی قطعات اصلی و انتقال آن از طریق سیستم درام، به یک تسمه روی نوار نقاله متصل می‌شوند. آغشته‌سازی پایه بافته شده با چسب؛ انتخاب یک ترکیب چسب خاص به نوع پارچه انتخاب شده بستگی دارد. پارچه‌های مصنوعی، پس از آغشته شدن به چسب، در معرض انقباض هستند، بنابراین باید تثبیت شوند یعنی در معرض دمای بالا قرار بگیرند.

در صورت لزوم، لایه‌های الاستیک اضافی بین پایه پارچه و سطوح کار قرار می‌گیرد. پایه قدرت حاصل از دو طرف با روکش‌های مصنوعی با بافت مشخص و موردنیاز برای صنعت خاص پوشیده شده است.تسمه ساخته شده بر روی سیستم غلتکی متمرکز شده و برای اطمینان از عرض یکسان به طول کامل اضافی آن بریده می‌شود.

محصولات به‌صورت رول پیچیده می‌شوند و به انبار ارسال می‌شوند.در زمان نصب، رول‌های به‌دست‌آمده باتوجه‌به اندازه قسمت نوار نقاله به قطعات بریده شده و به یک حلقه متصل می‌شوند. می‌توانید از حمایت و مشاوره ما در مورد فرایند اتصال صحیح بهره‌مند شوید.

رعایت شرایط تولید

استفاده از مواد مرغوب و انتخاب صحیح تسمه برای تجهیزات نوار نقاله نصب شده برای محصولات حمل شده می‌تواند به میزان قابل‌توجهی سایش و آسیب را کاهش دهد و احتمال خرابی خطوط تولید را به حداقل برساند. اگر در صحت انتخاب شک دارید یا نمی‌دانید کدام دستگاه صنعتی برای کارهای شما بهینه خواهد بود، همیشه و در هر زمانی می‌توانید انتخاب را به متخصصان بسپارید و از مشاوره ویژه برخوردار شوید.

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

نکاتی که قبل از خرید باید رعایت کنید

 

قبل از شروع خرید، بودجه خود را تعیین کنید. قبل از اینکه حتی به جستجوی تجهیزات جدید فکر کنید، باید تصمیم بگیرید که چقدر پول می توانید خرج کنید. این می تواند به شما کمک کند تا در خریدهای خود زیاده روی نکنید. همچنین می تواند شما را وادار کند که تجهیزات را با دقت بیشتری ارزیابی کنید. وقتی بودجه محدودی برای کار دارید، به احتمال زیاد به جای هدر دادن پول برای زنگ ها و لوازم های غیر ضروری، تجهیزاتی را انتخاب می کنید که دارای ویژگی هایی باشد که واقعاً به آنها نیاز دارید.

 

ویژگی ها را به دقت ارزیابی کنید.

 • هنگام تصمیم گیری در مورد خرید یا عدم خرید یک قطعه تجهیزات، ویژگی های آن را در نظر بگیرید. محصولاتی که جدیدترین فناوری را در خود جای داده اند یا دارای ویژگی های ایمنی باورنکردنی هستند ممکن است ارزش پرداخت اضافی را داشته باشند. به این فکر کنید که چگونه این تجهیزات می تواند به شما در صرفه جویی در سایر جنبه های کسب و کارتان کمک کند. در برخی موارد، ممکن است بخواهید کمی بودجه خود را افزایش دهید تا دستگاهی با کیفیت بالاتر خریداری کنید که می تواند هزینه های کسب و کار شما را کاهش دهد.
 • نصب یا مونتاژ را فراموش نکنید.

حتی اگر می‌دانید چگونه یک قطعه خاص از تجهیزات را کار کنید، آیا واجد شرایط قراردادن آن و اجرای نصب اصولی آن هستید؟ اغلب، ماشین‌آلات بزرگ به‌صورت قطعات ارسال می‌شود. تلاش برای کنار هم قراردادن این قطعات ممکن است فراتر از تجربه یا تخصص شما باشد. قبل از اینکه متعهد به خرید تجهیزات شوید، از نحوه تحویل، مونتاژ یا نصب آن مطلع شوید. ضمن اینکه می‌توانید از خدمات ویژه گروه صنعتی ما نیز بهره‌مند شود.

نیاز به مشاوره دارید؟
نظرات کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *