میز کار استیل

میز کار استیل | ماشین ساز
تاریخ انتشار : 22 فوریه 2022
تعداد بازدید : 4 بازدید
تعداد نظرات : بدون دیدگاه
دسته بندی : مقالات

در این مقاله سایت ماشین ساز قصد دارد درباره ی میز کار استیل و نکاتی که هنگام خرید آن باید رعایت کنید با شما صحبت کند.

چنان چه شما نیز یک کارگاه دارید و برای کارگاه خود به دنبال یک میز کار مناسب هستید به احتمال زیاد میز کار استیل نیز یکی از گزینه هایی است که بخواهید به آن فکر کنید.

 

آن چه که در مقاله ی میز کار استیل خواهید خواند

یک. میز های کار از جنس استیل: ویژگی ها و مزایایی که باید بدانید، دو. مزایای استفاده از میز استیل شامل: الف‌ دوام، ب. زیبایی شناسی، ج. قابلیت استفاده، د. ارزش خرید، سه. به طور معمول از میز کار خود چه قدر استفاده می شود؟، چهار. آیا به قفسه زیرین در میز کار استیل خود نیاز خواهید داشت؟، پنج. چه طول عمری را از میز کار استیل خود انتظار دارید؟، شش. آیا نیاز به اصلاح یا ارتقا میز کار خود دارید؟، هفت. نتیجه گیری نهایی میز کار استیل

 

میز های کار از جنس استیل: ویژگی ها و مزایایی که باید بدانید

آیا قصد دارید که یک میز کار از جنس استیل برای محل کار خود تهیه کنید؟ چنان چه پاسخ شما “بله” است، به شما تبریک می گویم! این نوع میز کار در واقع مزایای زیادی برای مصرف کنندگان دارد. با این حال، چنان چه می خواهید مزایای آن را به حداکثر برسانید، بدیهی است که باید انتخاب درستی را انجام دهید.

 

.:: جهت تماس با مدیر فروش و دریافت مشاوره رایگان درباره ی این نوع از میز ها  با شماره

09152000050 – 09153130748

( مهندس نکته سنج )

کارخانه و دفتر فروش: 05136589223

در تماس باشید ::.

مزایای استفاده از میز استیل

در اینجا برخی از ویژگی ها و مزایای اصلی میز های استیل ضد زنگ که ممکن است بخواهید بدانید را در اختیار شما قرار داده ایم:

 

یک. دوام

همانطور که قبلاً حدس زده اید، این نوع از میز های کار از استیل ضد زنگ ساخته  شده اند. بدیهی است که این بدان معناست که آن ها می توانند کاملا بادوام باشند. به طور کلی، استیل یکی از بهترین  مدل های  میز کار  است. از این رو، استفاده از استحکام و دوام آن می تواند راه بسیار خوبی برای دوام بیش تر و قابل استفاده تر کردن میز شما باشد.

و آیا این چیز خوبی است؟ البته که هست… شما با وجود استحکام این دسته از میز های کار، می توانید به راحتی هر نوع وسیله ی سنگینی را که می خواهید بر روی آن ها گذاشته و هر نوع کاری دارید را بر روی آن ها انجام دهید. بدون آن که نگران باشید که میز شما بشکند و یا ترک بردارد.

 

دو. زیبایی شناسی

چنان چه فکر می کنید که این نوع میز فقط می تواند دوام داشته باشد و زیبایی شناسی دکوراسیون محیط کار شما را خراب کرده و زیبایی برای شما به ارمغان نمی آورد، بهتر است دوباره فکر کنید. به یاد داشته باشید که استیل در مقایسه با چوب بسیار انعطاف پذیر تر است…

بنابراین، این به چه معناست؟ این به سادگی به این معنی است که خم کردن و طراحی آن آسان تر است. بر این اساس، طراحی این نوع از میز ها بسیار ساده‌ تر می شود، که این امر به نوبه خود می تواند زیبایی را در محل کار شما افزایش دهد. همچنین چنان چه طرح جالب یا منحصر به فردی در ذهن دارید، لازم نیست نگران نباشید. شما همیشه می توانید به سراغ میز های کاری سفارشی از جنس  استیل بروید تا طراحی سفارشی سازی شده و شخصی تر برای میز کار خود داشته باشید.

 

سه. قابلیت استفاده

این میز با توجه به دوام و زیبایی آن می تواند برای بسیاری از اهداف و کار های دیگر مورد استفاده قرار گیرد. میز های استیل را می توان در محیط های کاری مختلف، از محیط های کاری امروزی، دفاتر، آزمایشگاه ها و در برخی موارد حتی در خانه ها استفاده کرد.

همچنین می توان به آن ویژگی های خاصی اضافه کرد، به عنوان مثال میز های قابل تنظیم ارتفاع را می توانید در جنس استیل با اندازه های مختلف سفارش دهید. نکته کلیدی که در اینجا این جا مطرح است، این است که میز های خاصی را پیدا کنید که طرح ها و کاربرد مورد نظر شما را داشته باشند.

 

چهار. ارزش خرید

در مورد آن فکر کنید: چنان چه از میزی استفاده می کنید که از مواد مرغوب ساخته شده است و برای دوام طولانی طراحی شده است – پس می توانید انتظار داشته باشید که بعداً در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید.

اما چنان چه مراقب نباشید هزینه های نگهداری و تعمیر می تواند بسیار گران برای شما تمام شود. همان طور که می دانید در چنین شرایطی باید مطمئن شوید که از میز های کار استفاده می کنید که دارای دوام زیادی است. بهتر است آن چنان دوام میزی که خریداری می کنید بالا باشد که به عنوان شاخص‌ ترین ویژگی آن از سوی فروشنده ذکر شود. هر چه قدر میزان استحکام و دوام میز های شما بهتر باشد، کار های بیش تری را شما می توانید انجام دهید.

این موارد تنها برخی از چیز هایی است که باید در مورد میز های کار از جنس  استیل بدانید. به طور کلی می توان گفت که میز کار های استیل برای کسب و کار و سرمایه گذاری گزینه های خوبی به حساب می آیند. به هر حال، در هر صورت این مسئله به شما بستگی دارد که آیا می خواهید از این امکانات بی نظیر استفاده کنید یا خیر، تصمیم دارید یک میز کار ساده با قابلیت های محدود خریداری کنید.

شاید فکر کنید کا این فقط یک میز کار است، درست است اما مطمئناً هنگام خرید میز های استیل ضد زنگ از چندین قابلیت بیش تر برخوردار خواهید شد.

 

.:: جهت تماس با مدیر فروش و دریافت مشاوره رایگان درباره ی این نوع از میز ها  با شماره

09152000050 – 09153130748

( مهندس نکته سنج )

کارخانه و دفتر فروش: 05136589223

در تماس باشید ::.

 

به طور معمول از میز کار خود چه قدر استفاده می شود؟

میزان استفاده شما از میز کار خود به تعیین میزان گیج استیل برای خرید میز کار استیل به شما کمک می کند. گزینه های استاندارد برای گیج استیل، 14، 16 و 18 گیج هستند که 14 ضخیم ترین و 18 باریک ترین گیج استیل به حساب می آیند. البته گیج 14 هم گران ترین از میان گیج های استاندارد است. چنان چه قصد دارید به طور مداوم اقلام سنگین را روی آن بریزید، احتمالاً گیج 14 بهترین گزینه برای کار شما است. اما چنان چه فقط صد دارید کار های سبک انجام می دهید، به احتمال زیاد استفاده از گیج 18 برای میز کار استیل شما مناسب تر باشد.

 

 میز کار استیل | ماشین ساز
میز کار استیل | ماشین ساز

 

آیا به قفسه زیرین در میز کار استیل خود نیاز خواهید داشت؟

میز ها به صورت استاندارد دارای یک قفسه زیرین یا مهار بند های متقاطع عقبی برای پشتیبانی هستند. چنان چه قصد دارید جعبه ها یا سایر مواد را زیر میز ذخیره کنید، بدیهی است که قفسه زیرین را انتخاب می کنید. چنان چه قصد دارید تجهیزات یا زباله های دیگری را قسمتی از میز کار خود قرار دهید، قسمت پشتی قفسه ی زیرین به احتمال زیاد بهترین انتخاب برای شما باشد. به هر حال برای تعیین این مورد مانند موارد دیگر نیز آن چه که در نهایت تعیین کننده است نوعی کاری است که می خواهید انجام دهید. پس حتما قبل از خرید در مورد کاربرد خاص خود و آن چه که در آن فضا انجام خواهید داد، به طور منطقی فکر کنید.

 

چه طول عمری را از میز کار استیل خود انتظار دارید؟

اینجا است که نوع استیل ضد زنگ مطرح می شود و بسیار مهم است. به طور کلی دو گزینه اصلی براز استیل ضد زنگ وجود دارد: استیل ضد زنگ ۳۰۴ و استیل ضد زنگ ۴۳۰. در بین این دو نوع استیل، استیل ضد زنگ 304 کیفیت بالا تری دارد و تقریباً 18٪ کروم و 0.08٪ کربن دارد. از آن سو، استیل ضد زنگ 430 کیفیت پایین تری دارد، البته لازم به ذکر است که به طور کلی خمش سخت تر است و تقریباً 17٪ کروم و 0.12٪ کربن دارد.

مقدار کروم بر میزان مقاومت استیل در برابر خوردگی تأثیر می گذارد، به همین دلیل است که 304 بادوام تر است چرا که درصد کربن بالاتری دارد. یک راه سریع و آسان برای آزمایش استیل ضد زنگ استفاده از آهن ربا است چرا که 304 ضد زنگ است و مغناطیسی نیست در حالی که ۴۳۰ مغناطیسی است و آهن ربا به آن می چسبد.

 

آیا نیاز به اصلاح یا ارتقا میز کار خود دارید؟

میز های کار استیل ضد زنگ در تنظیمات بالقوه خود بسیار متنوع هستند. و چنان چه از فروشندگان آن  ها بخواهبد آن ها به شما تغییرات استانداردی را ارائه می دهند که شامل پشتی، سینک ظرفشویی، قفسه های تکی یا دوتایی، کاستور ها، پایه ها یا قفسه های استیل ضد زنگ و کشو ها می شود. شما هر کدام از این موارد را بخواهید می توانید سفارش دهید و به میز کار خود آن را بیافزایید. محدودیتی در این باره وجود ندارد. همه چیز در دسترس شما قرار دارد و البته اضافه کردن هریک از این موارد هزینه ای دارند، اما با افزودن هر کدام از آن ها به میز کار خود می توانید مقدار قابل توجهی در هزینه های کار خود در طول فعالیت و سرویس دهی به مشتریان خود صرفه جویی کنند.

در نهایت می توان گفت که بهترین و گران‌ ترین میز استیل ضد زنگ که می توانید تهیه کنید، استیل ضد زنگ گیج 14، نوع 304 است زیرا ضخیم‌ ترین و مقاوم‌ ترین میز در برابر خوردگی است. در طرف مقابل، گیج 18، نوع 430 استیل ضد زنگ، کم هزینه ترین میز کار استیلی است که می توانید تهیه کنید اما خیلی زیاد در برابر فرورفتگی و خوردگی حساس است. پیشنهاد ماشین ساز به شما این است که یک بار دیگر به محیط کار خود سر بزنید و سپس به بازار میز کار استیل بروید و این بار به این فکر کنید که چه چیزی برای نوع کسب و کار شما بهترین کارایی را دارد. البته لازم است بدانید که در امکاناتی که می توانید برای میز کار استیل خود داشته باشید، محدودیتی وجود ندارد.

 

.:: جهت تماس با مدیر فروش و دریافت مشاوره رایگان درباره ی این نوع از میز ها  با شماره

09152000050 – 09153130748

( مهندس نکته سنج )

کارخانه و دفتر فروش: 05136589223

در تماس باشید ::.

 

نتیجه گیری نهایی میز کار استیل

ما در این مقاله به شما درباره ی میز کار استیل، مزایا و ویژگی های آن اطلاعات زیادی دادیم اما در نهایت این شما هستید که با توجه به امکاناتی که نیاز دارید انتخاب می کنید که چه چیزی را برای کسب و کار خود تهیه کنید. در پایان از این که تا انتهای مقاله ی میز کار استیل با سایت ماشین ساز همراه بودید و ماشین ساز را تنها نگذاشتید، ممنونیم. امیدواریم با کمک این مقاله بتوانید میز کار استیل مورد نیاز کسب و کار خود را تهیه نمایید.

همچنین لازم به ذکر است که شما می توانید در صورت نیافتن محصول خود در سایت ماشین ساز به سایت دیگر ما یعنی سایت توان صنعت مراجعه کنید.

نیاز به مشاوره دارید؟
نظرات کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *