قیمت نوار نقاله متحرک | ساخت نوار نقاله متحرک | خرید نوار نقاله متحرک

قیمت نوار نقاله متحرک
تاریخ انتشار : 03 دسامبر 2021
تعداد بازدید : 2 بازدید
تعداد نظرات : بدون دیدگاه
دسته بندی : مقالات

قیمت نوار نقاله متحرک

انتخاب نوار نقاله برای یک برنامه پردازش دسته‌ای یا پیوسته همیشه آن‌طور که به نظر می‌رسد ساده نیست. در واقع، چنین انتخابی بدون اخذ مشاوره منطقی نیست. در قیمت نوار نقاله متحرک، جابه‌جایی مواد به طور مداوم – با نرخی که مطابق با الزامات تولید باشد و به روشی که تأثیر منفی بر محیط عملیاتی کارخانه نداشته باشد اهمیت دارد، همچنین اصولی مانند گردگیری یا افزایش تعمیر و نگهداری می‌تواند یک تلاش چالش‌برانگیز برای مهندسین فرایند و پرسنل تدارکات تجهیزات باشد.

نقش هزینه در امکان‌سنجی هر پروژه را نمی‌توان انکار کرد. قابل‌درک است که فرمول توجیه هزینه از یک کسب‌وکار به تجارت دیگر متفاوت است. برخی از شرکت‌ها در محاسبات توجیهی خود – با تمرکز بیشتر بر قابلیت اطمینان، کاهش مصرف انرژی و تعمیر و نگهداری – اولویت را به هزینه بلندمدت مالکیت می‌دهند، درحالی‌که برخی دیگر بیشتر بر سرمایه‌گذاری اولیه تمرکز می‌کنند.

هنگام پرس‌وجو در مورد راه‌حل‌های بالقوه، به نفع مشتری است که دراسرع‌وقت در مورد هزینه با تأمین‌کنندگان بالقوه مشاوره گرفته شود تا امکان‌سنجی مالی یک راه‌حل انتقال پیشنهادی مشخص شود. باتوجه‌به اینکه برخی از شرکت‌ها چقدر ضعیف اداره می‌شوند و همه افراد چقدر سرشان شلوغ هستند، می‌توان در زمان و انرژی گران‌بها صرفه‌جویی کرد تا بخشی از این گفت‌وگوها از قبل انجام شود.

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

این مقاله از ماشین ساز را تا انتها بخوانید و از قیمت نوار نقاله متحرک آگاه شوید و به‌راحتی اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

قیمت نوار نقاله متحرک

نکات موثر در قیمت نوار نقاله متحرک

ده نکته در خرید سیستم‌های نوار نقاله بسته‌بندی برای محیط‌های تولید مواد غذایی، آشامیدنی و مکمل‌ها هنگام تصمیم گیری در مورد نحوه انتقال محصولات از طریق فرآیند خط تولید با استفاده از سیستم های نوار نقاله، ده توصیه وجود دارد که قبل از خرید باید در نظر بگیرید. در اینجا 10 نکته در مورد نحوه خرید سیستم نوار نقاله مناسب آورده شده است.

 

محصولات

ابعاد محصول را جمع‌آوری کنید: ابعاد محصولاتی که قرار است منتقل کنید مهم هستند. قبل از تماس با تأمین‌کنندگان احتمالی، تمام طول، عرض و ارتفاع محصولات را جمع‌آوری کنید.

وزن یا چگالی محصول را ارزیابی کنید: بسته‌های وزنی و چگالی مواد خام بر محاسبات بار برای نوار نقاله تأثیر خواهد داشت. وزن و چگالی محصول خود و همچنین مقدار مواد روی نوار نقاله را در هر نقطه از زمان درک کنید.

ارزیابی عملکرد: مقدار محصول ارائه شده به سیستم نوار نقاله، اطلاعات مهم دیگری برای محاسبه بار پیش‌بینی‌شده بر روی نوار نقاله خواهد بود. این گزینه‌های تسمه، نسبت دنده و نیرو موردنیاز برای موتور را تعیین می‌کند.

 

محیط تولید را ارزیابی کنید

محیط گاهی اوقات مواد ساخت‌وساز در قاب، تسمه و موتورهای سیستم نقاله را تعیین می‌کند. نادیده‌گرفتن جنبه زیست‌محیطی می‌تواند منجر به خطی شود که به‌شدت فرسوده می‌شود یا حتی می‌تواند بسیار خطرناک باشد. نگرانی‌های معمول غذا و نوشیدنی عبارت‌اند از:

 •     خشک کنید، پاک کنید
 •     شستشوی مرطوب
 •     لبنیات
 •     در یخچال یا زیر انجماد
 •     مواد قابل اشتعال

سیستم‌های نوار نقاله بسته‌بندی | تهیه تجهیزات مناسب از گروه ماشین ساز

 انتقال روشن و خاموش نوار نقاله را در نظر بگیرید

در بسیاری از خطوط تولید، ماشین‌هایی وجود دارند که با نوار نقاله مخصوص به خود عرضه می‌شوند. این بدان معناست که شما در حال دوختن سیستم‌های نوار نقاله جدید خود با این ماشین‌ها هستید. نمونه‌های معمولی ماشین‌هایی که با نوار نقاله‌های خود عرضه می‌شوند.

محصول شما به این نوار نقاله‌های متحرک منتقل می‌شود. روش‌های مختلفی برای انجام نقل و انتقالات وجود دارد، اما دانستن تمام جزئیات در مورد این ماشین‌ها و نوار نقاله‌های آن‌ها، و همچنین ابعاد محصول، به تعیین اینکه چه چیزی باید بخرید، کمک می‌کند.

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

تعیین کنید چه نوع کنترل‌هایی را می‌خواهید

 •      روشن/خاموش: ساده‌ترین و کمترین هزینه.
 •      VFD: به شما امکان می دهد سرعت نوار نقاله را افزایش یا کاهش دهید. در برخی از برنامه ها حیاتی است
 •      PLC: کنترل‌های PLC می‌توانند به ماشین‌های موجود در خط شما اجازه دهند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و نوار نقاله راندمان را بهبود بخشد و زمان خاموشی را کاهش دهد.
 •      توقف‌های الکترونیکی اضافی: با اجازه دادن به نوار نقاله برای بسته‌شدن از چندین مکان روی خط، ایمنی را بهبود می‌بخشد.

 درک OEE (کارایی کلی تجهیزات)

این معیاری است برای مدت زمانی که ماشین یا خط شما محصول تولید می‌کند.

 یک برنامه نگهداری پیشگیرانه را در نظر بگیرید

اگر فرهنگ قوی برای نگهداری پیشگیرانه ندارید، یک برنامه PM از یک ارائه‌دهنده پشتیبانی فنی را در نظر بگیرید. این می‌تواند سیستم‌های نوار نقاله شما را بهتر کار کند و با راه‌اندازی طولانی‌مدت تجهیزات شما در هزینه‌های شما صرفه‌جویی کند.

 تقاضای تأسیسات

بدانید چه منبع تغذیه و هوا در ساختمان از جمله ولتاژ وجود دارد. رایج‌ترین انواع برق موردنیاز با این نوع تجهیزات عبارت‌اند از: 120 تک‌فاز، 220 تک‌فاز، 230 سه‌فاز و 480 سه‌فاز.

 الزامات ایمنی کارکنان را در نظر بگیرید

برای اطمینان از ایمنی کارکنان، مطمئن شوید که متوجه شده‌اید کارگران در کجای خط نقاله قرار خواهند گرفت و چه کاری انجام خواهند داد. ملاحظات ایمنی کارکنان را در نظر بگیرید.

 

 نحوه حرکت پودر، گرانول، قهوه و محصولات مشابه را در نظر بگیرید

این نوع محصولات اغلب برای بسته‌بندی از نقطه‌ای به نقطه دیگر در کارخانه منتقل می‌شوند. چند راه معمولی برای جابه‌جایی این محصولات وجود دارد. درک گزینه‌ها به شما کمک می‌کند تصمیم بگیرید که چه چیزی برای تولید شما بهترین است.

کشیدن: یک زنجیر یا کابل از طریق یک لوله حرکت می‌کند و دیسک‌های متصل شده، محصول را از طریق لوله به نقطه(های) تخلیه نهایی می‌کشد. ملایم، قادر به حمل‌ونقل از راه دور، ورودی‌های متعدد و نقاط تخلیه امکان‌پذیر است. این گزینه گران است.

پنوماتیک: به طور معمول، یک خلأ محصول را از یک قیف بیرون می‌کشد و آن را به یک فیدر تحویل می‌دهد. این گزینه ارزان است، تمیزکردن آن آسان است، مسافت‌های کوتاه‌تری را پوشش می‌دهد و تراکم حجم را محدود می‌کند.

پیچ یا مارپیچ: یک مارپیچ یا پیچ انعطاف‌پذیر در داخل یک لوله قرار می‌گیرد و محصول را با چرخش حرکت می‌دهد. این سیستم‌ها اغلب برای انتقال مواد از یک قیف به یک تغذیه‌کننده بر روی یک کیسه استفاده می‌شوند. این گزینه ارزان، منعطف است و می‌تواند به‌راحتی تمیز شود، اما محدودیت‌هایی برای فاصله انتقال وجود دارد.

 خرید سیستم‌های نوار نقاله از طریق یکپارچه ساز را در نظر بگیرید

یکپارچه‌سازی خطوط بسته‌بندی باتجربه بیشتر از آنچه در اینجا نوشته شده است در مورد این معیارها می‌دانند و به شما در طراحی و نصب سیستم کامل نوار نقاله کمک می‌کنند. این سیستم اغلب شامل چندین نوار نقاله است که با ماشین‌های ذکر شده که دارای قابلیت انتقال هستند یکپارچه می‌شوند. هدف یک خط متعادل است که محصول را به‌آرامی در کل سیستم با نرخ‌های موردنیاز حرکت می‌دهد و نیازهای تولید شما را برآورده می‌کند.

 

هنگام خرید سیستم‌های نوار نقاله بسته‌بندی، عوامل دیگری نیز وجود دارد که باید به‌صورت موردی در نظر گرفت. اگر برای تحقیق و خرید سیستم‌های نوار نقاله به کمک نیاز دارید:

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

 

اصول نگهداری نوار نقاله متحرک

مؤثرترین راه برای ارزیابی و نگهداری بهتر نوار نقاله متحرک دانستن گزینه‌ها برای پردازش دسته‌ای یا پیوسته، درنظرگرفتن نیاز حرکت مواد از یک نقطه شروع به نقطه خالی است.

نگاه‌کردن به یک برنامه کاربردی با این ذهنیت که “بهترین راه برای نیاز ما به انتقال محصول چیست؟” نیروی پردازنده را در انتخاب نوار نقاله مناسب و موقعیت بهتر قبل از خرید شما را در این انتخاب و قیمت نوار نقاله متحرک یاری می‌دهد.

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

شش نکته کلیدی در نگهداری

با درنظرگرفتن این موضوع، شش نکته برای ارزیابی فرایند انتخاب نوار نقاله وجود دارد که شما را در اصول نگهداری از نوار نقاله متحرک یاری می‌دهد:

 1. نوع مواد به‌کاررفته در محصول بسیار مهم است.
 2.  عملیات، نیاز عملکرد و عملکردی است که یک نوار نقاله باید برآورده کند. برخی از جنبه‌های عملیات باید شامل جزئیات و وضوح باشد. اساساً، جابه‌جایی مواد از طریق یک فرایند به دودسته اصلی تقسیم می‌شود: انتقال و تغذیه. برای اطمینان از انتخاب صحیح نوار نقاله، درک تفاوت‌ها برای پردازنده‌ها مهم است.
 3. محیط، برخی از عوامل محیطی عبارت‌اند از: منابع اشتعال‌زا، پتانسیل ایجاد یک جو قابل اشتعال یا انفجار، بخار خورنده، رطوبت زیاد، درجه حرارت، لرزش و فشار یا خلأ (در ورودی، تخلیه یا هر دو)
 4.  رد پا تراکم نیرو
 5.  درنظرداشتن هزینه نگهداری برای بالابردن عملکرد.
 6. تاریخچه فعالیت

 

هنگام تعویض تجهیزات موجود، نمی‌توان بر اهمیت سابقه خدمات بیش از حد تأکید کرد. در مواردی که قابلیت اطمینان یک موضوع بوده است، درک مشکلات می‌تواند سرنخ‌های مهمی را ارائه دهد که منجر به اقدامات متقابل مناسب می‌شود. صرفاً تغییر نام‌های تجاری تضمینی برای دستیابی به تجهیزات مطمئن‌تر و ماندگارتر نیست. به‌مراتب بهتر است جزئیاتی در مورد تاریخچه خدمات ارائه شود و از فروشنده بخواهید توضیح دهد که چگونه راه‌حل انتقال پیشنهادی نتیجه رضایت‌بخش‌تری ارائه می‌دهد.

تیجه مقاله قیمت نوار نقاله متحرک

انتخاب و اندازه مناسب یک نوار نقاله برای دستیابی موفقیت‌آمیز به اهداف تولید در یک برنامه پردازش دسته‌ای یا مداوم بسیار مهم است. وقت‌گذاشتن برای درک این عوامل و جمع‌آوری دقیق‌ترین داده‌های ممکن مربوط به هر جزء – به طور ایده‌آل با مشارکت یک تأمین‌کننده قابل‌اعتماد و باتجربه – به شما کمک می‌کند بهترین فناوری انتقال را برای نیازهای خاص خود انتخاب کنید و بیشترین بازده را به همراه داشته باشید. برای آگاهی از قیمت نوار نقاله متحرک و مشاوره تماس بگیرید

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

نیاز به مشاوره دارید؟
نظرات کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *