خط تولید مواد شوینده خانگی | قیمت خط تولید مواد شوینده خانگی

قیمت خط تولید مواد شوینده خانگی
تاریخ انتشار : 15 فوریه 2022
تعداد بازدید : 1 بازدید
تعداد نظرات : بدون دیدگاه
دسته بندی : مقالات

بیش تر محصولات شوینده‌ای که به عنوان یک پاک کننده در خانه‌ها مورد کاربرد  قرار داده می شود از خود اثرات مخربی بر جا می گذارد و می تواند به پوست و سلامتی انسان‌ها آسیب جدی و غیر قابل جبران  وارد نماید. شوینده هایی مانند وایتکس که خاصیت و ویژگی  سفید کنندگی و پاک کنندگی بسیار بالایی دارد می تواند برای ریه ‌های انسان خطرات جدی و آسیب پذیری  به وجود آورد. حتی ممکن است بقایایی که در روی ظروف و سطوح  از خود بر جای می گذارد یک خطر بسیار جدی برای سلامتی بدن انسان‌ها است.

فرقی نمی کند که خودتان تمیز کاری مربوط به امورات منزل را انجام دهید و یا کسی غیر از شما این کار را انجام دهد به هر حال این مواد آسیب رسان و خطر آفرین  برای سلامتی اعضای خانواده شما  است. به منظور  این که از چنین خطر بزرگی  خود را محافظت کنید، راه حل بسیار ساده‌ای و آسان وجود دارد و آن هم این است که از مواد شوینده خانگی که در زیر به تعریف در مورد ان‌ها می پردازیم.

قیمت خط تولید مواد شوینده خانگی

مواد شوینده خانگی چیست؟

مواد شوینده خانگی به موادی  گفته می شود که ترکیبات ان‌ها برای سلامتی انسان مضر و خطر آفرین  نیستند و ارزان تر نسبت به مواد‌های  شوینده صنعتی است. به منظور  ساخت محلول‌های شوینده خانگی می توانید از ترکیباتی که در منزل وجود دارد استفاده کنید و برای تمیز کردن انواع سطوح از ان‌ها استفاده کنید. از بیش ترین محلول هایی که می توان از طریق ان‌ها شوینده‌های خانگی ایجاد کنید محلول هایی ماندند جوش شیرین ، سرکه ، آهک ، و محلول‌های هیدروژن پر اکسید هستند که قابلیت‌های بسیار زیادی دارند.

سرکه به عنوان یک سفید کننده طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد که تاثیر بسیار زیادی دارد و مخلوط ان با تاید تاثیر آن را بسیار بیشتر میکند و باعث می شود مانند یک ماده سفید کننده عمل کند و هیچ گونه آسیبی نیز به سلامت انسان وارد نمی کند. جوش شیرین دیگر ماده طبیعی است که برای پاک کردن سطوحی مانند سرامیک تاثیر بسیار زیادی دارد و می تواند به راحتی لکه هایی که بر روی لباس‌های سفید بر اثر عوامل مختلف ایجاد می شود را از بین ببرد.

شوینده خانگی چند منظوره

برای درست کردن شوینده خانگی چند منظوره تنها به 3 نوع ماده اولیه نیاز دارید که باید ان‌ها را در یک بطری که خالی است برای این کار  ابتدا باید بطری به خوبی تکان داده شود تا محلول هایی که در بطری ریخته اید به خوبی با یکدیگر مخلوط . چنچ شد. در این شوینده خانگی مقدار 110 گرم الکل ،170 گرم سرکه سفید و 400 گرم آب به کار می رود و برای اینکه بوی این موادی که با هم مخلوط می شود برای شما ازار دهنده و ضرری به  شما نرساند می توانید در ترکیب خود از روغن‌های معطر به میزان خیلی کم استفاده کنید.

این شوینده‌ای که با این دستور درست کرده اید را می توانید بر روی هر سطحی استفاده کنید بدون اینکه به سطوح آسیب برساند یا به سلامتی شما. اما برای جلوگیری از هرگونه آسیبی به سطوح بهتر است مقدار کمی از آن را بر روی سطحی که می خواهید از آن استفاده کنید بریزد و سپس بعد از اطمینان از واکنش نداشتن و آسیب به سطوح تمام سطوح را به آن آغشته کنید و برای تمیز کردن آن اقدامات لازم را انجام دهید.

ماشین ساز سازنده خط پرکن و بسته بندی مواد شوینده است و سازنده خط تولید نیست لطفا جهت خط تولید تماس نگیرید 

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

شوینده خانگی آینه و شیشه

از دیگر شوینده‌های خانگی که برای تمیز و پاک نمودن شیشه‌ها و آینه‌ها  استفاده می شود محلول هایی هستن که برای از بین بردن کثیفی‌ها و لکه هایی استفاده می شود که بر روی آینه‌ها وجود دارد.  برای ساخت محلول هایی که شیشه‌ها و آینه‌ها به وسیله آن‌ها پاک می شود  به جوش شیرین به عنوان اصلی ترین  ماده  نیاز است که مقدار آن در این محلول 30 گرم است که آن را در یک بطری خالی ریخته و سپس میزان 85 گرم سکه سفید را با آن مخلوط می کنیم و به آرام بطری اسپری را تکان می دهیم تا این دو محلول با یکدیگر مخلوط شود.

در مرحله بعدی 450 گرم آب را برای این مخلوط معجزه آسا خانگی به آن اضافه می کنیم و سپس درب اسپری را محکم بسته و شروع به تکان دادن آن می کنیم. این محلول برای استفاده کردن و از بین بردن کثیفی‌های روی شیشه گزینه بسیار مناسبی است و از شیشه پاک کن‌ها و انواع مواد شیمیایی شوینده که  استشمام ان‌ها برای سلامتی انسان بخصوص ریه‌های ان خطرناک است بهتر است و می توانید با خیال راحت از آن‌ها استفاده کنید و هیچ آثاری از خود برای آسیب رساندن به سطوح بر جای نگذارد.

شوینده خانگی برای از بین بردن قارچ‌ها و کپک ها

قارچ‌ها و کپک‌ها از میکروب‌های بسیار خطرناک هستند که به دلایل مختلفی بر روی سطوح‌های گوناگون و مواد غذایی به وجود می آید و بسیار خطرناک و مضر است. کپک و قارچ بیشتر در مناطقی به وجود می آید که دارای نم و رطوبت است و از طرف دیگر نور آفتاب به آن مکان نمی تابد محلول‌های شیمیایی بسیار زیادی  برای از بین بردم کپک‌ها و قارچ‌ها وجود دارد اما به دلیل نوع میکروبی که در ان‌ها وجود دارد موادی که برای از بین بردن ان‌ها استفاده می شود بسیار شیمیایی  است.

اما جای هیچ گونه نگرانی نیست چون شما به راحتی می توانید  در منزل خود برای خود شوینده‌های خانگی ضد قارچ و ضد کپک ساخته و با استفاده از ان‌ها این میکروب‌های مزاحم را از بین ببرید. موادی که برای ساخت این محلول مورد نیاز است عبارت است از : 1 فنجان پر اب اکسیزن که 3 درصدی است و 2 فنجان آب با همان فنجانی که آب اکسیژن دار به آن اضافه کرده اید. این دو ماده را باید به خوبی با یکدیگر مخلوط کنید و ان‌ها را  با شدت زیاد در بطری تکان دهید و سپس بر روی سطوحی که قارچ و کپک وجود دارد اسپری کنید تا به طور کلی از بین برود.

 شوینده خانگی برای از بین بردن رد صابون در حمام

از کابوس‌های هر خانه‌ای منظره بسیار ناخوشایندی است که بر اثر بخار و رد صابون بر روی دیواره‌های حمام و آینه آن به وجود می آید و بسیار زشت است و پاک کردن ان‌ها کار سختی است و حتی محلول‌های شیمیایی به خوبی نمی توانند ان‌ها را از بین ببرند. خبر خوب این است که شما برای از بین بردن این لکه‌ها تنها به یک میوه معجزه آسا نیاز دارید که ترکیب کردن این میوه با نمک دریا می تواند به راحتی این آثار را چه از روی سرامیک و چه از روی آینه‌ها پاک کند.

برای این کار تنها کافی است تا نصف میوه گریپ فروت  را  با نمک دریا آغشته کنید و سپس آن را به صورت دایره وار بر روی سطح مورد نظر خود بکشید.  ترکیب اسیدی که در گریپ فروت وجود دارد با ترکیب نمک دریا قدرت فوق العاده‌ای پیدا می کند و قادر است به راحتی این لک‌های مزاحم را از بین ببرد. زبری نمک نیز عامل مهم دیگری است که باعث از بین بردن لکه هایی است که عمیق تر هستند.

ماشین ساز سازنده خط پرکن و بسته بندی مواد شوینده است و سازنده خط تولید نیست لطفا جهت خط تولید تماس نگیرید 

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

شوینده خانگی برای از بین بردن چربی‌های گاز و ماکرو ویو

از وسیله هایی که در آشپزخانه همیشه با حجم بسیار زیادی از چربی‌ها رو  به رو هستند اجاق گاز‌ها و ماکرو ویو‌ها هستند که حجم بسیار زیادی از چربی هایی که بر روی غذا وجود دارد در هنگام پخت و پز بر روی ان‌ها قرار می گیرد . پاک کردن این چربی‌های مزاحم کار بسیار سختی است و به راحتی نمی توان ان‌ها را پاک کرد. محلول‌های شیمیایی بسیار زیادی برای این چربی‌ها وجود دارد اما بسیار شیمیایی هستند و باعث آزار ریه افراد است.

خوشبختانه شما با چند ترکیب ساده خانگی می توانید ماده‌ای درست کنید که باعث شود به راحتی این چربی‌ها از روی سطوح پاک شود. ترکیب سرکه سفید با مقدار لازم اب و عصاره وانیل به طور معجزه آسایی باعث از بین بردن چربی هایی می شود که بر روی اجاق گاز و فر‌ها وجود دارد و پاک کردن ان‌ها سخت است. برای این کار تنها باید این مواد را به مقادیر لازم با یکدیگر ترکیب کنید و به مدت 30 دقیقه در فر و ماکرو ویوی خود بگذارید و با احتیاط کامل بعد از 30 دقیق آن را خارج کنید و با ابر ان‌ها را تمیز کنید و خواهید دید که چگونه چربی‌ها از سطوح پاک خواهد شد.

سخن پایانی

شوینده خانگی نسبت به شوینده‌های شیمیایی ارجحیت دارد و بسیار مقرون به صرفه و ایمن است. بیشتر شوینده هایی که در خانه ساخت آنها صورت می گیرد از ترکیب سرکه و جوش شیرین  است که قدرت پاک کنندگی بسیار  زیادی دارد و می تواند به راحتی لکه‌ها و کثیفی‌ها را پاک می کند و سرسخت ترین لکه‌ها با استفاده از این محلول‌ها قابل پک شدن هستند.  شوینده هایی که در مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد  دارای کاربرد‌های مختلفی است و برای امور گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد مانند پاک کردن گاز ، پاک کردن سرامیک و حتی پاک کردن آینه حمام که کار بسیار مشکلی است.

ماشین ساز سازنده خط پرکن و بسته بندی مواد شوینده است و سازنده خط تولید نیست لطفا جهت خط تولید تماس نگیرید 

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

نیاز به مشاوره دارید؟
نظرات کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *