دستگاه پر کن ویال | خرید پر کن ویال | قیمت پر کن ویال

دستگاه پر کن ویال
تاریخ انتشار : 16 فوریه 2022
تعداد بازدید : 14 بازدید
تعداد نظرات : بدون دیدگاه
دسته بندی : مقالات

پر کن‌های ویال در حوزه دارو بسیار دوست داشتنی هستند و به طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار می گیرد. مهم ترین کاربردی که ویال‌ها دارد این است که در از ان‌ها به منظور  قرار دادن دارو‌ها بکار برده می شود. دستگاه هایی که به عنوان دستگاه‌های ویال پر کن مورد استفاده قرار می گیرند. شهرت و معرفیت  بسیار  زیادی دارند، که مهم ترین دلیل و عامل  شهرت ان‌ها  به اجرا درآوردن و صورت دادن فرایند‌های طولانی و بسیار قابل توجه و دقیقی است که به سر انجام می رسانند.

لین دستگاه‌ها که دارای نازل هستند و تعداد و میزان  این نازل‌ها در این دستگاه زیاد است.  این شرایط و وضعیت  را فراهم می کند تا نرخ و تعرفه  پر کردن با این دستگاه افزایش پیدا کند و به آسانی و راحتی بتوان ان‌ها را گسترش داد. از دستگاه‌های ویال به منظور  پر کردن ویال هایی که از جنس شیشه هستند بکار برده  می شود.

دستگاه پر کن ویال

 پر کن ویال چیست ؟

پر کن ویال  دستگاه هایی است که از آن به منظور پر کردن شیشه‌های دارو  در تعداد و میزان بسیار زیاد بکار برده می شود. این دستگاه همه ی  کار‌های خود را با دقت و توجه بسیار زیادی انجام می دهد و به منظور کار هایی که از نظر بازه و محدوده زمانی طولانی تر هستند. گزینه بسیار خوب و مناسبی است. این دستگاه‌ها که از چند نازل تشکیل شده اند  و چون که تعداد و میزان نازل‌ها در آن بسیار زیاد است.

به منظور پر کردن شیشه هایی مانند شیشه‌های دارو گزینه بسیار مناسبی هستند.  این دستگاه‌ها  در نوع های مختلفی وجود دارند و در نوع های ان‌ها کاربرد‌های مختلفی نیز وجود دارد و هر کدام از ان‌ها از مزیت خاصی برخوردار هستند.

به طور متوسط و معمول از پر کن ویال به منظور پر کردن شیشه در تعداد و میزان بسیار زیاد انجام می شود که این کار و فعالیت با کمک این دستگاه با دقت و توجه بسیار زیادی انجام می شود. مهم ترین قسمتی که این دستگاه دارد  تسمه‌های مربوط به نقاله و  نازل‌های پر کننده آن است که کارکرد یا عملکرد و کیفیت کاری دستگاه به ان‌ها بستگی دارد. شیلنگی که در این سیستم‌ها مورد کاربرد قرار داده می شود.

دارای دهانه‌های گوناگونی است که می تواند ویال‌های شیشه‌ای را به صورت خیلی دقیق و بدون هیچ گونه خطایی پر کند.  پر شدن ویال‌ها معمولا بر اساس یک ساختار پنوماتیک انجام می شود.

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

 پر کن ویال اتوماتیک

خبر خوب در زمینه پر کن ویال این است که نوع  اتوماتیک ان با سرعت بسیار زیادی همه گیر  شده است و توانایی پیدا کرده است در مدت بسیار کوتاهی به مشهور بودن بسیار زیادی دست پیدا کند. اصلی ترین دلیل این محبوبیت اتوماتیک بودن آن است و این که به  منظور کار کردن با این دستگاه اتوماتیک دیگر نیازی به نیروی کار نخواهید داشت. دستگاه هایی که اتوماتیک هستند و توانایی دارند. ویال‌ها را به صورت استریل شده و ضد عفونی شده آماده و درست کنند و بعد از آن  به منظور بستن درب آن‌ها کار  را به مرحله  اتمام برسانند. از زمانی که  دستگاه‌های اتوماتیک ویال  پر کن به بازار آماده است دستگاه‌های قدیمی تر از رده و محدوده استفاده کردن خارج شده اند.

دستگاه‌های تمام اتوماتیک توانا هستند که ویال را تا 250 میلی متر پر کرده و بعد از آن  درب ان‌ها را پلمپ کند. این دستگاه‌های اتوماتیک دارای پیکر بندی بسیار  موازی هستند و بدون این که از ابزار خاص و به خصوصی در این زمینه استفاده کنند. توانایی دارند در هر ساعت 600 واحد را پر کنند و بعد از آن، آن‌ها را پلمپ و آماده تحویل کنند.

مزیت دستگاه اتوماتیک ویال پرکن این است که این دستگاه توانایی دارد. در یک خط تولیدی که کاملا جدا هست به طور مستقل کار کند. از  دستگاه‌های ویال پر کن اتوماتیک بیش تر به منظور  پر نمودن بطری‌های ویالی که باید با مایع پر شود بکار برده می شود.

 خصوصیت‌های استفاده از دستگاه پر کن ویال

دستگاه پر کن ویال  مزیت‌های بسیار خوبی دارد که کم کردن ریسک و آسانی راحتی آن‌ها به بازار‌های فروش یکی از ان‌ها است. این دستگاه‌ها که بر اساس اتوماسیون تعریف شده خود آن‌ها عمل می کنند با کم بودن میزان ریسک در یک واحد رباتیک یک چرخه بسیار عالی به منظور تولید را فراهم می کند. با استفاده از این دستگاه‌ها دیگر نیازی نخواهد بود تا شما یک روش به منظور استریل کردن شیشه‌های ویال داشته باشید. چون که خود دستگاه این کار و فعالیت را انجام می دهد. سیستم و عملیات رباتیک بسیار پیشرفته‌ای که بر روی این دستگاه‌ها وجود دارد. باعث می شود تا به کار سرعت زیادی ببخشد.

مهم ترین هدفی که  در استفاده از ویال‌های کپسوله ان‌ها را دنبال می کند. این است که وصل کردن شیشه به شیشه را در آن حذف کند و از این طریق توانایی پیدا کنند.  ذرات کم تر و مشکل های سطحی پایین تری را به وجود بیاورند.  در این فرایند که به وسیله دستگاه‌های اتوماتیک ویال پرکن معمولا انجام می شود شیشه هایی که کپسوله می شوند را با استفاده از پلاستیک و یک مدل متوقف کننده  که ترکیبی است استفاده می شود.

 عیب های استفاده از دستگاه پر کن ویال

شاید استفاده از دستگاه‌های یال پر کن مزیت‌های خوبی داشته باشد. به کار سرعت بسیار زیادی ببخشد. اما دارای عیب‌هایی نیز است اما خوشبختانه عیب‌های آن زیاد نیست و مزیت‌های آن بسیار زیاد تر از معایب آن است.  فرایند استریل کردن که اهمیت بسیار زیادی دارد و از هر گونه آلودگی و بیماری جلوگیری می کند. باعث می شود تا سرعت کار به طرز چشم گیری کاهش پیدا کند.

تخصص کفایت کننده برای کار یکی از عیب‌های این دستگاه‌ها است.  به منظور این که توانایی داشت به سهولت از این دستگاه استفاده کرد. حتما باید از دانش کفایت کننده بر خوردار بود و گرنه در طی عملیات کار با این دستگاه‌ها به مشکل برخورد خواهید کرد. هزینه برق مصرفی این دستگاه‌ها بسیار بالا است و قیمت آن بسیار زیاد است و از لحاظ اقتصادی با توجه به هزینه برق مقرون به صرفه نیست. این دستگاه با توجه به کارایی بسیار زیادی که دارند. قیمت بسیار بالایی نیز دارند و برای افرادی که به تازگی خط تولید خود را راه اندازی کرده اند. می تواند یک هزینه سنگین باشد.

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

کاربرد‌های پر کن ویال

این دستگاه کاربرد بسیار زیادی دارد و در مسئله های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد از مهم ترین کاربرد هایی که این دست دارد. توانایی داریم به مورد های زیر اشاره کنیم و در رابطه با هرکدام توضیح دهیم:

  پر کردن سرنگ‌های  دارو با استفاده از دستگاه ویال پر کن

در بخش صنعت دارو سازی مواد‌های بسیار مختلفی وجود دارد که از این دستگاه‌ها به منظور پر کردن ویال‌ها مورد استفاده قرار می گیرد. سریال هایی که با استفاده از این دستگاه‌ها پر می شود می تواند درجه های مختلفی از غلظت را داشته باشد  و همه ی  قلم های دارویی که نیاز است در شیشه‌های ویال قرار بگریند. به وسیله این دستگاه پر می شود. حتی با استفاده از این دستگاه می توانید سرنگ هایی را به صورت آماده پر کرده و در اختیار پزشک های عزیز قرار دهید.

ویال در چشم پزشکی

با کمک این دستگاه  می توان ویال هایی که در چشم پزشکی نیز وجود دارد را پر کرد.  دارو‌های چشمی بیشتر دارو هایی هستند که از خانواده سیپروفلوکساسین هستند و از ان‌ها به منظور درمان آلودگی‌های باکتری‌های که باعث تورم کردن چشم‌ها می شود بکار برده می شود. بیماری‌های چشمی بیشتر مشتمل بر  موردهایی می شود که یا بیمار دچار زخمک قرینه شده است که این زخم قرنیه باعث می شود تا بافت جلویی چشم از بین برود.

 ویال در آزمایشگاه ها

محفظه‌های آزمایشگاهی که از جنس شیشه هستند نوعی ویال هستند که به منظور پر کردن آن‌ها  نیز از همین دستگاه استفاده می شود. این ویال‌ها بیشتر جنبه تحقیقاتی دارد و از ان‌ها برای به دست آوردن نتیجه‌های علمی که علم پزشکی کمک بسیار زیادی می کند استفاده می شود. ویال‌های آزمایشگاهی باعث می شوند تا روند تحقیقات در آزمایشگاه‌ها با سرعت بالاتری انجام شود.

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

اجزای تشکیل دهنده پر کن ویال

دستگاه هایی که به نام ویال پچر کن در بازار شناخته می شود و در بخش‌های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد از اجزای مختلفی نیز  تشکیل شده است.  میز چرخشی یکی از اجزاء ویال پر کن ه است که از ان‌ها به منظور انتقال دادن ویال‌های پر و خالی استفاده می شود. سیستم‌های مربوط به پمپ پیستون از دیگر اجزاء تشکیل دهنده پر کن‌های ویال است. نازل‌های پر کن که وظیفه پر کردن ویال‌ها را دارند مهم ترین بخش از اجزاء تشکیل دهنده این دستگاه‌ها است.

 سخن پایانی

پیشرفت علم و تولید دستگاه‌های جدید که باعث سهولت در خط تولید شده است  بر پیشرفت کشور تاثیر زیادی داشته داشته است. یکی از این دستگاه‌ها دستگاه پر کن ویال است که از ان‌ها برای پر کردن ویال‌های آزمایشگاهی و پزشکی با هر غلظتی از سیال‌ها استفاده می شود. مهم ترین مزیت این دستگاه این است که سرعت خط تولید دارویی را بالا می برد و باعث می شود سریع تر به بازار عرضه شود.

نیاز به مشاوره دارید؟
نظرات کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *