دستگاه بسته بندی مایعات | خرید دستگاه بسته بندی مایعات + قیمت دستگاه

دستگاه بسته بندی مایعات
تاریخ انتشار : 16 فوریه 2022
تعداد بازدید : 42 بازدید
تعداد نظرات : بدون دیدگاه
دسته بندی : مقالات

تحقیقات زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد واحدهای صنعتی در خیلی از کشورهای پیشرفته و صنعتی تاثیر به شدت زیادی بر کسب و کارها و مشاغل و درآمد کشور و رشد و ترقی مردم داشته است و نقش خیلی خوبی ایفا نموده است، سیاست های خیلی خوب کشورهای پیشرفته و صنعتی در ارائه نمودن خدمات و کمک کردن به واحدهای صنعتی کوچک برای پیشرفت بیشتر در حوزه تولید سبب شده تا جهش نسبتاً خوبی در اشتغال پایدار صنعت و اقتصاد در این کشورها به وجود آید.

برای همین منظور شرکت ماشین ساز در ایران هم شروع به کار کرد و دستگاه بسته بندی مایعات را تولید کرد. همچنین باعث اشتغال اشخاص زیادی در واحدهای صنعتی گردید و برای اعتلای صنعت و تولید کشور نقش آفرینی کرد.

دستگاه بسته بندی مایعات

بسته بندی شربت

بسته بندی مایعات و شربت شامل دستگاه پرکن دارای بطری می باشد و به شکل ۴ نازل پرکن کار می‌کند سیستم درب گذار آن اتوماتیک است دو هد در بند دارد؛ سیستم این دستگاه تمام اتومات می باشد با ظرفیت ۳۰۰ بسته در ساعت، این دستگاه بدون اینکه به دیگ بخار نیاز داشته باشد کار می‌کند و مجوز از سازمان غذا و دارو دارد، با ظرفیت ۵۰۰ لیتر در ساعت تولید می کند.

این دستگاه نیمه اتومات به شکل گازی و برقی برای لیبل گذاشتن بطری کار می‌کند و قیمت آن هم در بازار و فروشگاه های متفاوت مختلف است، شرکت ماشین ساز بیش از ۲۵ سال در زمینه تولید ساخت و طراحی این دستگاه ها و بسته بندی مایعات غلیظ و رقیق فعالیت می کند.

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

دستگاه بسته بندی شربت

دستگاه بسته بندی مایعات عموماً توانایی پر نمودن چندین مایع را دارد و معمولاً دستگاه‌های پر کن فقط برای محصول خاص ساخته و طراحی نمی شود مگر در موارد خیلی خاص بیشتر ماشین سازها بسته بندی توانایی تولید دستگاههای پرکن را دارد و نکته‌ای که اهمیت است کیفیت کار هر یک و ظرفیت تولید دستگاه‌ها است، علاوه بر آن خدمات بعد از فروش هم از نکات خیلی خاص می باشد که در رضایت مشتری تاثیر به شدت زیادی دارد برای ساخت دستگاه پرکن شربت دستگاه های مختلفی از نظر ظرفیت ساخت طراحی و تولید می گردد که دستگاه‌هایی که ظرفیت بیشتری را دارد سرعت و دقت بیشتری خواهد داشت.

دستگاه‌ بسته بندی مایعات اتوماتیک است و با تکنولوژی دقیق و به روز تولید شده است کیفیت دقت و سرعت فوق العاده ای دارند و سیستم آنها با دقت در حد یک بیستم گرم می باشد و برای انواع بسته بندی مایعات گیاهی و خوراکی شربت ها و داروها و روغن ها مناسب می باشد و در ظروف پلاستیکی و شیشه ای و کریستال از یک گرم به بیشتر بسته بندی می کند.

دستگاه بسته بندی شربت

قطعات آن با مواد استیل و طبق استاندارد بین‌المللی می‌باشد، دستگاه‌ها یک سال گارانتی معتبر از شرکت ماشین ساز بدون قید و شرط و با پوشش کامل دارد و ۱۰ سال پشتیبانی و خدمات بعد از فروش دارند، برای اینکه خرید خوبی داشته باشید قبل از انجام خرید برای مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید و فیلم عملکرد دستگاه را دریافت کنید و برای اینکه اطلاعات بیشتری کسب کنید در همه ساعت‌های شبانه‌روز می توانید با کارشناسان شرکت ماشین ساز ارتباط برقرار نمایید.

نکاتی مهم در بسته بندی مایعات

اصلا اهمیتی ندارد که چه مایعی را می خواهید بسته بندی نمایید؟ امکان دارد که بخواهید کرم های غلیظ سفید و یا حتی آب را بسته بندی کنید، نکته حائز اهمیت این است که در بسته بندی مایعات باید به چند چیز جزئی دقت کرد که عموماً با آنها دقت نمی شود.

اگر می‌خواهید بسته بندی مایعات به شکل کاملاً اتومات و بدون دخالت انسان انجام گیرد مناسب است که به چند نقطه اصلی به دقت کنید؛ اطلاع از این نکات برای همه افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند لازمی است اما قطعاً مناسب است شخصی که در این حوزه در حال پیگیری و برنامه‌ریزی است احتمالا خیلی خوبی داشته باشد؛ بنابراین با ما تا پایان همراه باشید.

گرانروی، میزانی برای اندازه‌گیری مقدار مقاومت سیال

یکی از نکات خیلی مهم در زمینه بسته بندی مایعات گرانروی می باشد نروی در حقیقت واحد اندازه گیری مقدار مقاومت یک سیال در برابر جریان می باشد این واحد در واقع اصطکاک داخلی مایع در حال حرکت را به نمایش می گذارد و به عبارت ساده‌تر گرانروی در بسته بندی مایعات برای اندازه گیری ضخامت محصول مایع مورد توجه خواهد بود.

برای اینکه بهتر متوجه این داستان شوید بهتر است که آن را در قالب یک مثال توضیح دهیم: به طور مثال مایعی با گرانروی بیشتر مثل یخ در برابر حرکت مقاومت دارد و جریان پیدا نمی‌کند چون که در ترکیب مولکولی داخلی آن است که فراوانی وجود دارد که در نقطه مقابل مایعی که گرانروی کمتری دارد مانند روغن یا آب به راحتی در یک فضای جریان پیدا می کند حالا که با گرانروی آشنا شدید باید گفت که در بسته بندی اهمیت فراوانی دارد و باید دید که مایع مورد بسته بندی از کدام یک از این دو نوع می باشد.

فرمول محاسبه گرانروی مایعات

متخصصین و مهندسین دسته بندی مایعات برای محاسبه نمودن گرانروی یک محصول از فرمول ریاضی و تجهیزات خاصی استفاده می نمایند که در اینجا بیان می شود: گرانروی = تنش برش / μ = τ / γ

واحد گرانروی یک مایع با سی پی اس بیان می گردد آب یک مایع استاندارد با گرانروی سی پی اس ۱ می باشد یا محصول مایعی مانند عسل گرانروی در تقریباً هزار سی بی اس دارد حالا که به شکل کامل با گرانروی آشنا گردیده است و واحد اندازه گیری آن را درک نموده اید مناسب است بدانید که گرانروی با بسته‌بندی چه ارتباطی دارد.

در این رابطه می خواهیم به توضیحات شرکت های معتبر در این زمینه مراجعه نمایید این شرکت ها که بهترین تجهیزات اندازه گیری در جهان را دارد توضیح داده است که در بسته بندی مایعات مقدار گرانروی مایع با سرعت حرکت محصول به وسیله لوله مدت زمان خرد شدن و بقیه موارد آن تاثیر گذار است؛ در این رابطه اگر می خواهید.

شرکتی را انتخاب نمایید که بسته بندی محصولات شما را برعهده داشته باشد مناسب است این موضوع را مدنظر داشته باشید که دستگاه بسته بندی مایع متناسب با گرانروی مایعی داشته باشد که می خواهید آن را بسته بندی نمایید.

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

به دمای محیط در زمان بسته بندی مایعات، دقت کنید

نکته مهم دیگری که در رابطه با بسته‌بندی محصولات می‌تواند مورد بحث و بررسی قرار داد دمای پر نمودن بسته بندی مایعات می باشد زمانی که مایع را به شکل گرم و دسته بندی می کنیم متوجه می‌شویم که گرانروی آن کاهش پیدا می‌کند و مایع با سرعت زیاد تری وارد بسته بندی می گردد برای اینکه بهتر این قضیه را درک نماید مناسب است شکل جریان یافتن یک مایع یخ زده با مایع گرم را مشاهده نمایید.

شاید سوال کنید که چه اتفاقی خواهد افتاد که یک مایع بر اثر گرما یا بیشتر شدن دما با گرانروی کمتر مواجه می‌گردد، واقعیت این است که زمان گرم شدن مایع مقدار غلبه بر روی نیروهای وارد بر مولکولها تغییر خواهد کرد و این قضیه سبب به وجود آمدن یک جریان آزاد می شود.

دمای محیط

یک فرد با تجربه و کارشناس در این حوزه به خوبی اطلاع دارد که باید دمای مناسب برای پر نمودن بسته بندیهای مایعات را در نظر داشته باشد چون که با انتخاب کردن یک دمای مناسب می‌توان روند بسته‌بندی را مکانیزه تر نمود و بهره‌وری را بیشتر کرد، قطعاً استفاده نمودن از خدمات یک شرکت بسته بندی مایعات که در این حوزه باتجربه است می‌تواند این تضمین را به شما بدهد که مایع را به بهترین شکل ممکن و با بهترین دما داخل بسته بندی بگذارید و شما دیگر هیچ دغدغه‌ای از این بابت نخواهید داشت.

اندازه ذرات در زمان ورود به مایع

یکی از مسائلی که در این زمینه با آن مواجه می شویم مقدار ورود ذرات معلق در مایعاتی مثل سوپ ها و سس ها به داخل بسته بندی می باشد اما نظراتی که در این مواد پیدا می‌نماید انواع ادویه ها و چاشنی ها می باشد شما باید به عنوان یک فرد با تجربه در این زمینه و یا کسی که می‌خواهد بسته بندی مایع را به شکل اتوماتیک انجام دهد و برآورد نماید که چگونه این ذرات معلق در درون بسته بندی و داخل دستگاه فراوری شده مورد نظر قرار بگیرد.

بسته بندی مایعات در کشور

شرکت های کلان بسته‌بندی که در همه جای دنیا به ویژه ایران فعالیت دارند از روش ها و شیوه هایی برای بسته بندی محصولات مایع استفاده می نمایند که بیشترین مقدار سود آوری و بازدهی را برای سازندگان داشته باشد، دستگاه های بسته بندی که اغلب در این شرکت‌ها وجود دارد راه حل های زیر را برای بسته‌بندی این محصولات مدنظر می‌گیرند بیشتر محصولات مایع در داخل کیسه هایی قرار می‌گیرد..

این کیسه های جدید متناسب برای بسته بندی و مایعات ساخته می‌شود، انواع سس‌ها داخل کیسه های ایستاده که از جلوتر درست شده است پر می‌شوند که می‌تواند به آب بندی این دسته از محصولات هم کمک  فراوانی کند بسته‌بندی‌های ژلی و مایع برای موادی استفاده می گردد که بیشتر ماهیت درمانی و پزشکی دارد.

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

سخن پایانی

از ویژگی ها و مزایای شرکت ماشین ساز نیروهای ارزشمند انسانی به خصوص صنعتگران نش و تجربه ای زیاد به همراه فارغ التحصیلان دانشگاهی هست که آمدن آنها در واحدهای صنعتی باعث انجام کارهای متنوع و خلاقانه زیادی شده است به شکلی که با کمترین جابجایی می‌توان از توانمندی‌های زیاد این افراد در حوزه صنعت استفاده نمود.

شرکت ماشین ساز خیلی از نیازهای صنعت کشور و منطقه را با دستگاه ها و تجهیزات خود برطرف می کند و زمینه خوبی برای اشتغال اشخاص زیاد و علاقمندان فراوانی حوزه صنعت را فراهم کرده است؛ بنابراین می‌توان گفت که ماشین ساز در رابطه با تولید ابزار آلات کمکی و تجهیزات پرکن از بهترین های خاورمیانه و منطقه می باشد و با دانش و تجربه زیادی که کارشناسان این شرکت دارد رشد و ترقی چشمگیری داشته است.

نیاز به مشاوره دارید؟
نظرات کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *