درباره ماشین ساز

کارخانه ماشین ساز با سابقه طولانی در زمینه طراحی، ساخت و تولید انواع دستگاه پرکن مایعات رقیق و غلیط، دستگاه لیبل زن، شیرینگ پک (شرینک پک)، شرینک لیبل، نوار نقاله در استان خراسان رضوی – شهر مشهد مقدس توانسته قطب بزرگ صنعت ماشین سازی در ایران و بخصوص شرق کشور باشد. رضایت مشتری در خرید و پشتیبانی مداوم بعد از خرید و در زمان نصب و راه اندازی الویت ما است و تمامی ماشین آلات و دستگاه ها دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش و آموزش رایگان در محل خریدار است. از جمله تولیدات ما می توان به دستگاه پرکن مایعات رقیق 12 و 16 نازل اتوماتیک، دستگاه شیرینگ پک تمام اتومات، دستگاه لیبل زن، دستگاه پاستوریزاتور گلاب و عرقیات، دستگاه پرکن اتومات مواد شوینده، نوار نقاله، میز ترافیک و سایر ملزومات خطوط بسته بندی صنایع غذایی، آشامیدنی و شوینده بهداشتی نام برد.

اهميت به نظرات مشتري جزء مهمترين برنامه هاي اين شركت بوده، به نحوي كه ماشین ساز هميشه منتظر پيشنهادات و انتقادات مشتريانش است.

شما می توانید بدون واسطه ، بدون دغدغه تخفیف ٪۱ الی ٪۳ دائمی حتی پایین‌تر از تولید کننده و گارانتی ۱۸ ماهه به همراه ۱۰ سال خدمات پس از فروش نصب و راه‌اندازی رایگان آموزش کار با دستگاه رایگان پشتیبانی دائمی و پیوسته پس از فروش می توانید از ماشین ساز خرید کنید

نیاز به مشاوره دارید؟