خط تولید پرکن مواد شوینده

خط تولید پرکن مواد شوینده | ماشین ساز
تاریخ انتشار : 02 مارس 2022
تعداد بازدید : 3 بازدید
تعداد نظرات : بدون دیدگاه
دسته بندی : مقالات

در این مقاله سایت ماشین ساز قصد دارد خط تولید پرکن مواد شوینده را معرفی کرده و آن را از ابعاد گوناگون مورد تحلیل و بررسی قرار بدهد.

امروزه اهمیت پاکیزگی و سلامت در جامعه حرف اول را می زند. همین امر موجب شده عده زیادی از تولید کنندگان به تولید مواد شوینده روی بیاورند و به نظر می آید این خط تولید می تواند سود فراوانی برای تولید کننده دربر داشته باشد.

امروزه اغلب هموطنان علاقه مند هستند که از محصولات داخلی استفاده نمایند چرا که علاوه بر مطمئن بودن از اصالت محصول به پیشرفت اقتصاد داخلی نیز کمک می نمایند. از سوی دیگر اغلب تولید کنندگان با افزایش میزان مصرف مواد شوینده در دسته افراد پر درآمد قرار گرفته اند.

این روز ها که بیماری کرونا جان هزاران نفر را می ‌گیرد درصد استفاده از مواد شوینده برای رعایت بهداشت در میان کل مردم جهان افزایش یافته است وقتی می دانیم با عدم رعایت بهداشت جانمان به خطر می‌افتد ترجیح می دهیم تا با رعایت اصول بهداشتی خود را از ویروس در امان نگه داریم.

مقدمه مقاله

یکی از این اصول، رعایت دستورالعمل های بهداشتی است که با استفاده مستقیم مواد شوینده ارتباط دارد. این روز ها که میزان استفاده از مواد شوینده افزایش یافته است راه اندازی یک کارگاه کوچک مواد شوینده می تواند کار بسیار پر سودی باشد.

شاید برای شما سوال باشد که چگونه  می توان یک خط تولید پرکن مواد شوینده راه اندازی کرد، آن چه در این نوشتار برایتان شرح می دهیم پاسخ به این سوال است. اگر شما به دنبال ایجاد یک خط تولید مواد شوینده هستید یا می خواهید درباره آن اطلاعاتی کسب کنید به شما پیشنهاد می کنم حتما تا پایان این نوشتار با ما همراه باشید.

ساخت یک خط تولید پرکن مواد شوینده

شاید شما نیز در آینده ای نزدیک به سمت فکر ساخت یک خط تولید مواد شوینده افتادید. جالب است بدانید خط تولید پرکن مواد شوینده برای این که به مرحله عمل برسد بر خلاف سایر سرمایه گذاری ها به سرمایه زیادی نیاز ندارد شما می توانید با سرمایه کم یک خط راه بیاندازید.

در روز های فعلی با توجه به درخواست بالای بازار برای مواد شوینده شما می ‌توانید در زمان کوتاهی به سود برسید و نیاز به بازاریابی ندارید. چرا که خط تولید مواد شوینده با توجه به موادی که تولید می‌ شود یا تجهیزاتی که در آن کاربرد دارد تفاوت دارد.

یعنی اگر شما می خواهید یک خط تولید مایع شوینده راه اندازی کنید با خط تولید پرکن مواد شوینده دستی متفاوت است. ولی در نگاه کلی شما می توانید هر نوع خط تولید را با سرمایه اندک راه اندازی کنید.

 

ماشین ساز سازنده خط پرکن و بسته بندی مواد شوینده است و سازنده خط تولید نیست لطفا جهت خط تولید تماس نگیرید 

.:: جهت تماس با مدیر فروش و دریافت مشاوره رایگان درباره ی خط تولید پرکن مواد شوینده با شماره

 09152000050 – 09153130748

( مهندس نکته سنج )

کارخانه و دفتر فروش: 05136589223

در تماس باشید ::.

 

فرمولاسیون مواد شوینده

جالب است بدانید روش تولید صابون با مایع ظرفشویی یا مایع دستشویی تفاوت دارد. شما باید در این زمینه دانش کافی داشته باشید یا از افرادی که در این امر متخصص می باشند کمک بگیرید.

مواد اولیه ای که در تولید هر یک از مواد شوینده به کار می رود متفاوت است. فرمول تهیه مایع ظرفشویی با شامپو تفاوت دارد. توجه به میزان ترکیب مواد اولیه تحت نظارت آزمایشگاه و متخصصین امر انجام می گیرد.

به طور مثال در تولید شامپوی بچه اگر میزان قلیایی آن به طور دقیق اعمال نشود به طور حتم بر روی سلامتی پوست کودک تاثیر گذار است. در صورت عدم دقیق رعایت این فرمولاسیون در خط تولید پرکن مواد شوینده به طور قطع موجب از دست رفتن بازار برای تولید کننده می گردد.

به همین دلیل تولید کنندگان به خط تولید مواد شوینده به طور جدی نظارت می کنند. از سوی دیگر این نظارت توسط بسیاری از ارگان ها از جمله وزارت بهداشت و سازمان استاندارد نیز صورت می گیرد.

خط تولید پرکن مواد شوینده | ماشین ساز
خط تولید پرکن مواد شوینده | ماشین ساز

نحوه کنترل کیفیت فرمولاسیون مواد شوینده

برای کنترل کیفیت فرمولاسیون لوازم شوینده در خط تولید مواد شوینده یک ناظر کیفی وجود دارد که تمام مراحل را به طور جدی و تخصصی بررسی می نماید. زمانی که یک محصول به مرحله تولید رسید با آزمایش دقیق، سطح استاندارد آن تعیین می شود.

در صورتی که مایع تولیدی در سطح پایین تری از استاندار مطرح شده از سوی وزرات بهداشت باشد مجددا به چرخه تولید باز می گردد تا به سطح استاندارد برسد. تولید کنندگان نیز از عرضه این محصول به بازار خودداری می کنند و  در صورت تخلف با آن ها برخورد خواهد شد.

در بحث بررسی خط تولید پرکن مواد شوینده عوامل مختلفی مورد تحقیق قرار خواهند گرفت که هر کدام نیز باید به طور جداگانه مورد بررسی قرار گیرد. مواد شوینده یکی از پر کاربرد ترین موادی است که به طور سالانه در کشور ما مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول با تغییر الگوی مصرف جزو اولویت های سبد هر خانوار شده است به طوری که امروزه فروشگاه های بزرگی در سطح کشور برای عرضه مواد شوینده ایجاد گردیده است انواع مواد شوینده مثل شامپو مایع دستشویی مایع ظرفشویی انواع جرم گیر سفید کننده و غیره جز گروه مواد شوینده هستند

 

ماشین ساز سازنده خط پرکن و بسته بندی مواد شوینده است و سازنده خط تولید نیست لطفا جهت خط تولید تماس نگیرید 

 

.:: جهت تماس با مدیر فروش و دریافت مشاوره رایگان درباره ی خط تولید پرکن مواد شوینده با شماره

 09152000050 – 09153130748

( مهندس نکته سنج )

کارخانه و دفتر فروش: 05136589223

در تماس باشید ::.

 

انواع مواد شوینده برای تولید

برای تولید هر محصول همان طور که می دانید شوینده ها معمولا به دو دسته تقسیم می شود: یک سری از شوینده‌ ها برای نظافت منزل و محیط استفاده می ‌شود و دسته دیگر محصولاتی هستند که در گروه آرایشی و بهداشتی قرار دارد.

اهمیت دسته آرایشی و بهداشتی بسیار زیاد است زیرا به طور مستقیم با پوست و بدن انسان سر و کار دارند. هر کدام از خط تولید این محصولات متفاوت است زیرا میزان سنگین بودن آب، فرمول و درجه حرارت تولید آن ها با یک دیگر تفاوت دارند.

مثال ها

به طور مثال خط تولید  مایع آرایش پاک کن با مایع دست متفاوت می باشد. همچنین درجه حرارت تولید آن نیز فرق می کند. به همین منظور نیاز است تا از دستگاه های مرتبط با آن حوزه استفاده کرد.

در این نوشتار می خواهیم از خط تولید شامپو برایتان یک مثال بزنیم. خط تولید شامپو یک نوع خط تولید پرکن مواد شوینده است که می تواند در زمان کوتاهی یک سودآوری  خوب داشته باشد. چرا که مصرف شامپو بسیار بالاست و برای هر خانه یک یا چند شامپو مورد نیاز است.  تولید کننده باید بتواند تنوع مورد نظر مشتری را عرضه کند.

در صورتی که بتوان در نواحی مورد نیاز بازار را تامین کند می توان بخش عمده‌ ای از بازار را در اختیار بگیرد. تولید کنندگان باید به نحوه تولید و با کیفیت بودن مواد اولیه که در تولید مواد شوینده به کار می‌ رود، دقت نمود. کیفیت مواد شوینده می تواند در انحصار بازار برای تولید کننده حرف اول را بزند

اغلب تولید کنندگان با نیاز سنجی از مشتریان، مواد شوینده متناسب با سلیقه مصرف کننده را تولید می نمایند. این امر به نوبه خود می تواند جا برای سایر محصولات تولید کننده را نیز فراهم نماید. زمانی که به یک فروشگاه برای خرید مواد شوینده می روید به راحتی در قبال پرداخت مبلغی یک بسته شامپو یا مایع دست و… را تهیه می کنید.

تجهیزات خط تولید پرکن مواد شوینده

در حالی که پشت این محصول زیبا و به ظاهر بی ارزش یک مجموعه عظیم از تخصص و دستگاه قرار دارد. در این قدم برایتان می خواهیم تجیهزات خط تولید پرکن مواد شوینده را بیان نماییم.

زمانی که یک خط تولید را می خواهید شروع به کار کند، از یک سری دستگاه های عظیم برای تولید یک محصول استفاده می شود. تجهیزات خط تولید پرکن مواد شوینده شامل چندین مرحله می باشد. که در هر مرحله بر اساس برنامه ای که در جریان تولید تعریف می شود کار مخصوص به خود را انجام دهد.

تولید کنندگان معمولا در تجهیز خط تولید برآورد قیمت نموده و انواع دستگاه هایی را که نیاز است را خریداری می نمایند. این دستگاه ها بر اساس میزان تولید اولیه ای که لحاظ می شود توسط تولید کننده خریداری می شود.

در صورتی که بعد از چند سال خط تولید توان افزایش ظرفیت تولید را داشت می توانند این دستگاه ها را گسترش داده و ظرفیت آن را بالا ببرند. لازم به ذکر است این دستگاه ها اساسا یک خط تولید مواد شویند به شمار می آیند.

شش جز اصلی خط تولید پرکن مواد شوینده

شش جز اصلی در یک خط تولید پرکن مواد شوینده وجود دارد. از جمله:

مخزن بارگیری مواد اولیه

دستگاه یونیزه کردن آب

میکسر

تجهیزات آزمایشگاهی برای بررسی کیفیت

مخزن آرامش

بسته بندی

 

توضیحات

نخست لازم است با نحوه عملکرد تولید مواد شوینده به طور کلی آشنا شوید. برای تولید هر چیزی نیاز به دستگاه ‌های خاصی است، چون مواد شوینده با سلامتی انسان سر و کار دارد. نیاز است با برترین کیفیت و بهترین دستگاه ها تولید و به دست مصرف کننده برسد.

در این بخش می خواهیم درباره مکانیسم و کیفیت این مواد با هم صحبت کنیم.  امروزه با توجه به شرایط کنونی کشور و افزایش الودگی هوا استفاده از مواد شوینده زیاد شده است. علاوه بر این در روزهای همه گیری ویروس کرونا ضرورت استفاده از مواد شوینده بالا رفته است.

از این رو میزان تقاضای بازار برای مواد شوینده بالاست و تولید کنندگان موظف به تامین نیاز هستند. از سوی دیگر نباید افزایش در تقاضا منجر به کاهش کیفیت محصول گردد. خط تولید پرکن مواد شوینده در یک محیط سر بسته استقرار می یابد و بر اساس استاندارد های ارائه شده از سوی وزارت بهداشت آن را تجهیز می‌ کنند.

 دستگاه یونیزه کردن آب:

آب که به طور خام وارد مخزن می شود نمی توان در تولید مواد شوینده به کار برد، این آب باید به درجه هایی برسد که بتوان برای تولید مواد شوینده از آن استفاده کرد. برای افزایش یا کاهش درجه سختی آب از دستگاه یونیزه کردن آب استفاده می کنند. این دستگاه میزان سختی آب را مطابق با محصولی که می خواهید تولید شود کاهش یا افزایش می دهد.

مخزن ذخیره آب:

زمانی که فرآیند یونیزه کردن آب انجام می شود نیاز است تا در یک مخزن ذخیره گردد. آبی که میزان سختی آن تغییر می کند با آبی که خام است نباید در یک محل باشد. برای همین امر از یک مخزن جدا برای ذخیره آب در خط تولید پرکن مواد شوینده استفاده می شود.

میکسر:

وقتی می خواهید یک شیر موز تهیه کنید در دستگاه میکسر خانگی این کار را انجام می دهید. شبیه این فرآیند در خط تولید پرکن مواد شوینده قرار دارد. میکسر یکی از مهم ترین دستگاه ها در خط تولید پرکن مواد شوینده به شمار می رود، زیرا در این مرحله آب و مواد اولیه برای تولید مواد شوینده با یک دیگر ترکیب می شود.

اگر این دستگاه برای مدت کوتاهی دچار مشکل گردد کل خط تولید را  دچار مشکل مواجه می‌ کند. چرا که مهم ترین مرحله خط تولید پرکن مواد شوینده به شمار می آید.

در این مرحله مواد اولیه به میزان مشخصی با آب ترکیب می شود و  میزان غلظت یا رقیق بودن ماده شوینده نیز در این مرحله تعیین می گردد. برای همین نیاز است تا نهایت توجه و کیفیت در این مرحله اعمال گردد. البته میزان غلظت مواد اولیه بر اساس دانش متخصصین در این زمینه مشخص می شود.

دستگاه میکسر دارای سرعت بالا یا پایین است. یعنی بر حسب میزان تولید سرعت آن نیز مشخص می شود. بنابراین نیاز هر خط تولید بر اساس میزان تولید روزانه آن مشخص می شود.

مثال دستگاه میکسر

به طور مثال میکسر سریع برای تولید در مقادیر بالا کاربرد دارد که به افزایش سرعت خط تولید پرکن مواد شوینده می انجامد. علاوه بر این، دقت بدین نکته ضروری است که اغلب تولید کنندگان در مقادیر وسیع از دستگاه هایی استفاده می کنند که در یک دقیقه بالاترین سطح کار را داشته باشند. میکسر نیز به صورت اتوماتیک و غیر اتوماتیک وجود دارد.

بسته بندی کردن:

همان طور که می دانید آخرین مرحله تولید مواد شوینده در خط تولید، مرحله‌ ی بسته بندی یا پر کردن است. اغلب مصرف کنندگان در انتخاب یک ماده شوینده در مرحله اول به ظاهر آن دقت می کند، بنابراین تولید کنندگان نباید از ظرافت و زیبایی در طراحی ظاهر محصول غافل شوند.

در مرحله دوم کیفیت بسته بندی مطرح است، این که میزان ماده پر شده درون ظرف به حد کافی باشد و همین طور فرایند بسته شدن درب آن نیز به صورت دقیق نیز مورد توجه است.

علاوه بر این فرآیند پر کردن ماده شوینده درون ظرف با مکانیسم خاصی صورت می‌ پذیرد و پر کردن مواد شوینده درون ظرف بر اساس مکانیسم سیلندر پیستونی انجام می شود. جالب است بدانید در پر کردن انواع مایعات مکانیسم‌های مختلفی به کار می رود.

این طور نیست که از یک مکانیسم برای پر کردن تمام مواد شوینده استفاده شود برای همین مواد شوینده رقیق یا غلیظ مکانیسم منحصر به فرد خود را برای بسته بندی دارد.

مقدمه تجهیزات آزمایشگاهی:

شاید بتوان گفت یکی از مهم ترین فاکتور های هر خط تولید مواد شوینده، آزمایشگاه مجهز است در این آزمایشگاه کیفیت و استاندارد های محصول تولید شده مورد آزمایش قرار می گیرد.

علاوه بر این به بررسی کیفیت مواد اولیه قبل از تولید نیز می‌پردازد. کلیه مواد خروجی از خط تولید توسط این بخش آزمایش شده و سپس اجازه پخش یا صادر شدن آن داده می شود.

به صورت کلی می توان گفت خط تولید پرکن مواد شوینده یکی از پر سود ترین کالا ها در زمان فعلی است؛ زیرا امروزه میزان تقاضای بازار بسیار افزایش یافته است و همچنین در روز های پایانی سال نیز این تقاضا افزایش می یابد.

بنابراین اگر به فکر ایجاد یک مرکز تولیدی هستید به شما پیشنهاد می کنم از خط تولید پرکن مواد شوینده غافل نشوید. در زمان حاضر یکی از پر سود ترین زمینه ها برای سرمایه گذاری به شمار می آید. فراموش نکنید کیفیت محصول در کسب انحصار بازار تاثیر گذار است.

تجهیزات آزمایشگاهی:

اهمیت شوینده در سبد مصرفی خانوار ها و نیز محل کار غیر قابل انکار است. وقتی در یک خانواده سلایق متفاوت وجود دارد باید این تنوع در سلایق در حوزه تنوع در محصولات لحاظ گردد. تنوع سلایق سطح کار آزمایشگاهی را نیز بالا می برد.

تجهیزات آزمایشگاهی باید متناسب با استاندارد های روز دنیا به روز رسانی شوند. زیرا مهم ترین مرحله که بررسی کیفیت  و فرمولاسیون صحیح محصول است در این مرحله انجام می شود. لازم به ذکر است این دستگاه ها ذیل نظارت مستقیم وزارت بهداشت تولید و عرضه می شوند. به شما پیشنهاد می کنم این تجهیزات را از مراکز معتبر تهیه نمایید.

یکی از مهم ترین مواردی که باید در خط تولید پرکن مواد شوینده لحاظ شود قیمت محصولات است. قیمت یک محصول باید بر اساس نیاز مشتریان تعیین شود. قیمت محصولات شوینده باید مناسب باشد.

اگر قیمت یک شامپو بالا باشد معمولا خریدار تمایل به خرید آن ندارند. زیرا مواد شوینده به طور ماهانه تهیه می شود و مقرون به صرفه بودن آن مهم است.

دستگاه لیبل زن نیز یک دستگاه مهم دیگر در خط تولید پرکن مواد شوینده است. لیبل که شامل توضیحات محصول است بر روی ظرف مورد نظر زده می شود. اغلب خریداران با استفاده از توضیحات روی محصول اقدام به خرید می کنند. پس در تهیه آن دقت لازم را داشته باشید.

نکات پایانی

برای تولید مواد شوینده باید برای هر کدام ویژگی های مشخصی را در نظر گرفت. برای تولید مایع ظرفشویی باید به چربی زدایی و نرمی آن توجه نمود. این محصول چون برای شستشوی ظروف استفاده می شود باید با کیفیت و دقیق تولید شوند. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مقرون به صرفه که به نفع تولید کننده و مصرف کننده باشد از اساسی ترین رکن ها در خط تولید پرکن مواد شوینده است.

خط تولید مایع دستشویی

برای تولید مایع دستشویی نیز باید شرایط انطباق با پوست دست لحاظ شود. پوست دست یکی از حساس ترین عناصری است که با مایع شوینده در ارتباط مستقیم است. کوچک ترین عارضه ای بر روی آن، می تواند صدمات جبران ناپذیر را برای بدن انسان در پی داشته باشد.

جنس دستگاه ها

تمامی این دستگاه ها باید از جنس استیل باشند که در ارتباط با مواد شوینده از بین نروند.  آلیاژ استیل عمر مفید بالایی دارند. نظافت دستگاه های تولید مواد شوینده  مهم است. نظافت یک دستگاه می تواند عمر مفید دستگاه را بالا ببرد. قبل از راه اندازی یک خط تولید نیاز است تا مجوز لازم را از نهاد های مرتبط با این صنعت اخذ نمود.

کیفیت دستگاه های خط تولید پرکن مواد شوینده

کیفیت دستگاه های خط تولید پرکن مواد شوینده در افزایش راندمان و بهره وری ان تاثیر گذار است. ابعاد مخزن، قدرت میکسر، سرعت تزریق در ظروف و بسته بندی آن در تعیین میزان سود دهی مجموعه موثر است. اغلب تولید کنندگان به خط تولید تمام اتوماتیک تمایل دارند.

تنظیم خط تولید پرکن مواد شوینده

در دستگاه های اتوماتیک دخالت عامل انسانی به حداقل می رسد و فقط در برخی قسمت ها نیاز به یک اپراتور برای اعمال تنظیمات دستگاه ها نیاز است. میزان اعمال تغییرات نیز با نظر کارشناس تعیین می شود.

این تغییرات بر اساس برنامه ریزی هایی که در میزان تولید روزانه انجام می شود، تعیین می گردد. به طورم مثال اگر در یک خط تولید پرکن مواد شوینده برای تولید شامپو 1000 لیتر ظرفیت در یک روز تعریف می شود، میزان سرعت دستگاه، بسته بندی، مایع مخزن و …. بر اساس 1000 لیتر تعریف می شود.

 

انواخ خط تولید پرکن مواد شوینده

برخی از خط تولید ها نیز به صورت نیمه اتوماتیک هستند. یعنی به این صورت که با تلفیق دستگاه و نیروی انسانی کار انجام می شود. در این خطوط تولید به طور مثال در بخش بسته بندی که تزریق مایع در ظروف مورد نظر را انجام می دهند به تعداد نازل های دستگاه پرکن، اپراتور تعریف می شود.

همین طور در سایر فرآیند ها نیز میزان نیروی انسانی بیشتری مورد نیاز است. در صورتی که تولید کننده بخواهد از میزان نیروی انسانی بیشتری در جریان تولید استفاده کند بهترین روش همان خط تولید نیمه اتوماتیک است.

تفاوت هایی در این خطوط وجود دارد. خط اتوماتیک افزایش سطح تولید را به دنبال دارد . میزان سرعت این مکانیسم نسبت به نیمه اتوماتیک بالاتر است. پس در مجموعه های بزرگ که میزان تولید به مقادیر عظیمی است استفاده از خط تولید اتوماتیک پیشنهاد می شود.

در کارگاه های کوچک استفاده از دستگاه های نیمه اتوماتیک می تواند پاسخگو باشد. چرا که میزان تولید و بسته بندی پایین تر است. و شاید استفاده از مکانیسم اتوماتیک برای تولید کننده گران باشد. و با توجه به مقادیر کم تولید ضرر دهی را در پی داشته باشد.

 

ماشین ساز سازنده خط پرکن و بسته بندی مواد شوینده است و سازنده خط تولید نیست لطفا جهت خط تولید تماس نگیرید 

.:: جهت تماس با مدیر فروش و دریافت مشاوره رایگان درباره ی خط تولید پرکن مواد شوینده با شماره

09152000050 – 09153130748

( مهندس نکته سنج )

کارخانه و دفتر فروش: 05136589223

در تماس باشید ::.

 

نتیجه گیری نهایی درباره ی خط تولید پرکن مواد شوینده

در این مقاله سایت ماشین ساز خط تولید پرکن مواد شوینده را معرفی کرده و آن را از ابعاد گوناگون مورد تحلیل و بررسی قرار داد. آن چه که درباره ی خط تولید پرکن مواد شوینده قابل توجه  است، این است که این خط تولید باید بر اساس نوع ماده ای که می خواهد تولید شود، تجهیز شود.

میزان غلظت مواد شوینده با یک دیگر متفاوت است و در فرآیند بسته بندی تاثیر گذار است. برای تجهیز یک خط تولید پرکن مواد شوینده حتما از متخصصان و مشاوران با تجربه مشورت بگیرید. این خط تولید می تواند در مقادیر مختلف و با ظرفیت های مختلف راه اندازی شود.

همان طور که گفته شد این روز ها با شیوع بیماری کرونا و سویه های جدیدی از آن که همه افراد را درگیر کرده است باید به این امر توجه نمود که میزان تقاضای بازار بسیار زیاد است.

بنابراین ورود به عرصه تولید مواد شوینده می تواند به صرفه باشد. البته توجه به این نکته ضروری ست که مواد شوینده باید بر اساس نیاز بازار و مشتری تولید شود. نیاز  سنجی بازار  بر اساس نیاز های مشتری طرح می شود.

در پایان از این که تا انتهای مقاله خط تولید پرکن مواد شوینده، شما عزیزان با سایت ماشین ساز همراه بودید، بسیار ممنونیم.

امید داریم که با خواندن مقاله خط تولید پرکن مواد شوینده به جواب سوالات خود درباره ی این نوع از دستگاه ها رسیده باشید.

همچنین لازم به ذکر است که شما می توانید در صورت نیافتن محصول خود در سایت ماشین ساز به سایت دیگر ما یعنی سایت توان صنعت مراجعه کنید.

ماشین ساز سازنده خط پرکن و بسته بندی مواد شوینده است و سازنده خط تولید نیست لطفا جهت خط تولید تماس نگیرید 

 

نیاز به مشاوره دارید؟
نظرات کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *