جت پرینتر دارویی | قیمت جت پرینتر دارویی | سفارش جت پرینتر دارویی

جت پرینتر دارویی
تاریخ انتشار : 16 فوریه 2022
تعداد بازدید : 12 بازدید
تعداد نظرات : بدون دیدگاه
دسته بندی : مقالات

جت پرینتر یا به گفته لاتین خود Jet printer از دو واژه درست شده است. واژه جت Jet به معنی پراندن، پرتاب کردن و فوران نمودن است و پرینتر printer نیز به معنی چاپ گر است. به صورت عمده جت پرینتر سیستم چاپ گر دارویی است که به وسیله کابل‌ها و یا به طور بی سیم به کامپیوتر وصل می گردد.

به این روش داده‌ها و موارد مورد نیاز و تصویر‌ها را از کامپیوتر به دست می آورد و بر روی بسته بندی محصول‌ها و یا کاغذ چاپ می نماید. به روش دیگر می شود بیان نمود که از در مجاورت هم قرار داشتن قطعات مکانیکی و هیدرولیکی سیستمی الکترونیکی درست می شود که آن جت پرینتر دارویی  می نامند.

درست کردن کمپانی‌های دارویی، غذایی و… است که مبنی بر تکنولوژی HP TIJ 2.5 است، این جت پرینتر دارویی  توانایی دارد با وصل شدن به دیتابیس، داده‌های تغییر پذیر من جمله : دیتا ماتریکس (بارکد دوبعدی)، LOT ،GTIN ،EXP، قیمت و دیگر موارد را چاپ کند.

جت پرینتر دارویی

ویژگی‌ها جت پرینتر دارویی

ویژگی نصب بر روی خط‌های صنعت‌های غذایی، دارویی، آرایشی، سلولزی و صنعت‌های دیگر

خصوصیت چاپ نمودن  تاریخ  و ساعت اتوماتیک، عدد سریال، شیفت، ورن، شمارش گر، بارکدهای میله‌ای و دو بعدی – آرم و… .

ویگی به دست آوردن ورودی سنسورهای گوناگون مثل: سنسور مارک، گپ و آبجکت

خصوصیت نصب بر روی نوع‌های مختلف سیستم‌های لیبل زن و کارتن چسبان

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

آشنایی سیستم جت پرینتر دارویی

سیستم جت پرینتر دارویی  به منظور چاپ نمودن  داده‌های مورد نیاز محصول من جمله تاریخ درست کردن، تاریخ باطل شدن، برند محصول و داده‌های مکمل کننده محصول روی محصول درست شده است. این سیستم در صنعت‌های غذایی، دارویی، شیمیایی، بهداشتی -آرایشی و … استفاده می شود. استفاده مهم و اصلی  سیستم در ادامه بیان  شده است. سیستم جت پرینتر دارویی  در چند نوع صنعتی و خانگی در بازار به منظور فروش  وجود دارد.

سیستم جت پرینتر دارویی یک سیستمی تماما خودکار است. در آخر خط  درست کردن در صنعت ها، بعد از بسته ­بندی نصب می­­ گردد و داده‌های اصلی را روی محصول چاپ می نماید. این سیستم سرعت زیادی در عملیات و علاوه بر آن میزان تیراژ زیادی را دارا است.

سیستم جت پرینتر دارویی  خانگی یک نوع دستگاه جت پرینتر دارویی  دستی است. این سیستم با اپراتور فعالیت می نماید و به علت این که سرعت کمی دارد و در میزان تیراژ کم فعالیت چاپ را صورت می ­دهد. در کارگاه­‌ها و تولیدی‌های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

خصوصیت‌های دستگاه جت پرینتر دارویی

 • استفاده انرژی مناسبی دارد.
 • با اکثر جوهرها سازش دارد.
 • قدرت چاپ نمودن  نوشته و عدد‌ها در سطح‌های با انحناءو غیرصاف را دارا است.
 • در سیستم‌های جت پرینتردارویی  دستی، به علت فعالیت با اپراتور دستگاه‌های امنیت ساز به منظور نگه داری از اپراتور در سیستم قرار داده می شود.

جت پرینتر دارویی در چه مواردی بکار برده می شود؟

دستگاه جت پرینتر دارویی  یک سیستمی به منظور چاپ نمودن  داده‌های در اختیار قرار داده به سیستم است. این سیستم در آخر خط  تولید بعد از سیستم بسته­ بندی نصب می گردد. داده‌های مورد نیاز برای خریدار من جمله برند و اسم تجاری کمپانی، تاریخ درست کردن و از کا رافتادن، قیمت محصول و داده‌های مکملی محصول به وسیله این دستگاه در مکان مورد نظر محصول چاپ می گردد.

 

استفاده و فعالیت دستگاه جت پرینتر دارویی در همه ی نوعه‌ای سیستم یکی است. تنها در روش  چاپ فرق دارند. روش چاپ در دستگاه جت پرینتر دارویی دستی این نوع است که داده‌های درخواستی در بخش بیرونی دستگاه جای گرفته، بعد از آن دستگاه را در محیط مورد نظر روی محصول جای داده و فعالیت چاپ با یاری اهرم یا شاسی صورت می گیرد.

 

روش چاپ در دستگاه جت پرینتر دارویی تماما خودکار است. این سیستم در آخر خط تولید نصب گشته و بعد از بسته ­بندی خودکار محصولات به وسیله دستگاه بسته ­بندی، محصولات به وسیله نوار نقاله به سوی دستگاه جت پرینتر دارویی  هدایت گشته و عملیات صورت می گیرد. دستگاه جت پرینتر دارویی  به منظور چاپ داده‌ها در صنایع حمل و نقل به منظور چاپ نمودن داده‌های مورد نظر رو کارتون­‌ها و در کارخانه‌های مهندسی روی لوله‌ها چاپ می گردد.

 

جت پرینتر دارویی  ویژگی دارا بودن چه امکاناتی را دارند؟

 • جلوگیری از لرزش دست
 •  ویژگی نصب
 •  دارا بودن زبان فارسی
 • ویژگی وصل شدن به کامپیوتر
 •  ذخیره ساختن و آرشیو داده‌ها

 جت پرینتر دارویی بر روی چه سطوحی ویژگی چاپ را دارا است؟

دستگاه جت پرینتر دارویی در دو نوع دستی و خودکار ویژگی چاپ رویسطوح  گوناگون با شکل‌های گوناگون، علاوه بر آن با ارتفاعات گوناگون نیز وجود دارد. برخی محصول‌ها مثل: تخم مرغ دستگاه جت پرینتر مناسب خود را خواهان هستند.

 

چگونگی چاپ داده‌ها جت پرینتر دارویی  روی محصول ها

جت پرینتر دارویی  با  کارتریج  فعالیت می‌ نماید و با جوهر داده‌های مورد نیاز را روی محصول چاپ می نماید. کارتریج قابلیت شارژ شدن را دارا است.

 

 عوامل اصلی در خرید جت پرینتر که بایستی به آن دقت کرد؟

 

 • طول و عرض چاپ
 • نمونه فعالیت دستگاه
 • کیفیت و عملکرد  چاپ
 • وزن سیستم

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

خصوصیت‌های دستگاه جت پرینتر دستی و صنعتی چه است؟

جت پرینترهای دستی جت پرینترهای فاقد سنسور هستند.  جت پرینترهای دستی ویژگی چاپ هر مدل داده هایی مثل: حرف ها، عدد ها، برند و بارکد روی هر مکانی و با هر سایزی را دارا است. این  سیستم یک شاسی به منظور چاپ داده‌ها روی محصولات را دارد.

جت پرینترهای صنعتی و خودکار دارای سنسور هستند و فعالیت چاپ به صورت تماما خودکار قابل صورت گرفتن هستند. روش کار نیز این مدل است که دستگاه جت پرینتر را روی محصول فیکس نموده و نوشته و اطلاعات مورد نیاز را روی محصول هایی  که با نوار نقاله به جهت دستگاه هدایت می گردد، چاپ می نمایند.

 

قیمت سیستم جت پرینتر دارویی

همان گونه که اصلی ترین بخش یک دستگاه برد آن است. اصلی ترین قسمت این نوشته هم قیمت جت پرینتر است. همه ی تقاضا کنندگان به منظور خرید به سراغ عالی ترین گزینه با برترین قیمت هستند. این بحث تماما طبیعی است و حتی خود ما هم به همین خصلت دارا هستیم.

بنا به علت‌های گفته شده  از نوشتن قیمت جت پرینتر اجتناب نموده ایم و در عوض آن شماره تماس هایی را جای گذاری نموده ایم که از راه آن توانایی دارید  به روش لحظه‌ای تعرفه به دست آوردن هر کدام از دستگاه‌ها را به روش لحظه‌ای حاصل کنید. برای قیمت نوعه‌ای صنعتی هم شما توانایی دارید با شماره‌های جای داده شده در این نوشته تماس حاصل فرمایید تا همه ی آن‌ها را در دست شما قرار دهیم.

در سایت مورد نظر قیمت چاپ گر‌ها خیلی مناسب و جذب کننده است و شما توانایی دارید  با عالی ترین قیمت، نوع‌های گوناگون را تهیه نمایید. همان گونه که می فهمید همه ی دستگاه‌ها حاوی نرخ‌های و تعرفه‌های خیلی متفاوتی هستند  و هر کدام بر حسب و اساس عملکرد و کارکرد و خصوصیت‌های ویژه و به خصوص  خود قیمت گذاری می گردند. در ادامه به شما بیان خواهیم کرد  که قیمت دستگاه جت پرینتر بر چه حسبی مشخص می شود.

 

1) کیفیت درست کردن

کیفیت یکی از عامل‌های خیلی مهم در قیمت دستگاه است. همه ی دستگاه‌های وجود داشته در سایت مورد نظر خیلی با کیفیت است و از عالی ترین قطعات درست شده اند. شما توانایی دارید  با خرید این دستگاه از سایت مورد نظر گواهی اصلی بودن کالا را نیز بگیرید.

 

2) سایز ها

یکی دیگر از عامل‌های خیلی با اهمیت در قیمت دستگاه جت پرینتر سایز دستگاه است. هرچه اندازه یک دستگاه بزرگتر قرار بگیرد. مقدار تعرفه درست کردن آن و ویژگی‌های آن نیز زیاد تر می گردد. به ازای مثال به منظور درک مناسب این بحث، چاپ گر‌های صنعتی و فروشگاهی را می شود با هم قیاس نمود.

.:: جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09159137610 – 09157100071 ( مهندس نکته سنج ) در تماس باشید ::.

3) کیفیت و کارایی چاپ

یک جت پرینتر مناسب و با کیفبت حاوی چاپ خیلی زیبا و شکیل است. این بحث نشان دهنده ویژگی خیلی خوب آن در چاپ نمودن داده‌های محصول است. قیمت دستگاه چاپ گر صنعتی دارویی با کیفیت چاپ زیاد در برابر  دیگر هم مدل‌های خود زیاد تر است و این بحث هیچ ارتباطی و رابطه‌ای با ارائه محصول با قیمت زیاد تر ندارد.

 

دیگر عامل‌های مهم و اصلی  در قیمت دستگاه جت پرینتر می شود به سال درست کردن، توانایی چاپ، میزان سطح‌های چاپی، رنگ چاپ و بقیه موارد اشاره نمود.

 

سخن پایانی مقاله

جت پرینتر بر اساس برنامه‌ای که به سیستم داده می‌ گردد و به وسیله کارتریج داده‌ها را در 6 سطر می شود چاپ نماید و ویژگی و خصویت  چاپ اطلاعات را با هر اندازه‌ای دارد.

با دستگاه جت پرینتر دارویی  می شود برند و بارکد را نیز روی محصول ثبت نمود.

بر عکس سیستم تاریخ زن، جت پرینتر جعبه حرف‌ها یا کریشه را دارا نیست و در عوض آن دارای حافظه است که با قرار دادن برنامه به حافظه و مخزن  جت پرینتر و به وسیله  کارتریج، می شود دستگاه را به منظور کار کردن آماده نمود.

نیاز به مشاوره دارید؟
نظرات کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *